Kaká: Jestem zainteresowany powrotem do Milanu

Kaká: Jestem zainteresowany powrotem do Milanu

Ricardo Kaká udzielił wywiadu dla La Gazzetta dello Sport. Oto co Brazylijczyk miał do powiedzenia:

O Milanie:

 Śledzę na bieżąco poczynania zespołu. Od jakiegoś czasu nie mam kontaktu z Gattuso, ale często rozmawia z Fassone i zawodnikami. Jestem dobrze poinformowany o tym, co dzieje się w klubie tym bardziej, że w Milanie są też Dida i Serginho

O decyzji UEFA: 

Mam nadzieję, że Milan nie zostanie wykluczony z europejskich pucharów i zagra w Lidze Europy. Oni wywalczyli sobie możliwość gry w tych rozgrywkach na boisku, a następnie ktoś powraca do tego, co było kiedyś. Nie możemy w tej chwili rozpaczać tym bardziej, że możemy zbudować coś ważnego.

O możliwości powrotu do Milanu:

 Żyję nieco z boku od świata futbolu. Jest to dla mnie niezbędny krok, ponieważ przygotowuję się do zupełnie nowego etapu w swoim życiu. Jestem zainteresowany powrotem do Milanu. Nie wiem jednak kiedy to nastąpi. Mam nadzieję, że stanie się to wkrótce, ponieważ Milan jest moim domem. Uważam, że Milan może zacząć wkrótce od nowa. Fani muszą uzbroić się w cierpliwość. Wkrótce zacznie się nowy rozdział w historii Milanu. Naprawdę byłoby mi bardzo miło móc pracować i przebywać w Milanie.

Komentarze

  • avatar
    Pato
    Asystent Gattuso?
  • avatar
    adamos
    Chyba skończyła sie kasa....