Kaká: To dla mnie przyjemność być znowu w Milanello

Kaká: To dla mnie przyjemność być znowu w Milanello

Kaká udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto co Brazylijczyk miał do powiedzenia:

O Milanello:

To dla mnie przyjemność być znowu w Milanello. Przechodząc przez aleje Milanello, przypomniałem sobie wiele pięknych chwil, które tutaj przeżyłem. Następnie byłem na treningu zespołu. To był piękny dzień.

Co jest specyficznego w tym miejscu? Sama lokalizacja tego miejsca jest wyjątkowa. Fakt, że Milanello znajduje się daleko od Milanu i miasta, daje możliwość pracowania w spokoju i w otoczeniu natury.

O Maldinim i Leonardo:

Możliwość spotkania ich i wszystkich osób, które pracują w Milanello, przypomina mi wszystkie emocje i piękne chwile jakie tutaj doświadczyłem.

O Gattuso:

To była wielka przyjemność móc zobaczyć go w roli trenera po raz pierwszy na własne oczy. Podczas treningów jest taką samą osobą jaką był na boisku pod względem energii i motywacji. Cały czas motywował swoich zawodników i prosił ich, aby dawali z siebie wszystko. 

Rino jest bardzo dobry w tym, co robi. Wciąż uczy się tego fachu i przygotowuje swój zespół jak najlepiej potrafi. To wszystko czyni go fenomenalnym.

O meczu z AS Roma:

To było piękne zwycięstwo. W pierwszej połowie Milan grał naprawdę dobrze, w drugiej już nieco mniej. Dzięki przeprowadzonym zmianom gattuso udało się znaleźć sposób na wygraną i trzy punkty ostatecznie zostały w Mediolanie.

To zwycięstwo daje ogromne zaufanie do zespołu, aby kontynuować swoją pracę w lidze mimo przełożenia jednego spotkania w ramach pierwszej kolejki. To było ważne zwycięstwo. Teraz czeka nas przerwa na reprezentacje. Następnie zostaną wznowione rozgrywki ligowe.

Forza Milan na zawsze!

Komentarze