Jurić: Kalinić to ludzka katastrofa

Jurić: Kalinić to ludzka katastrofa

Były trener Genoi, Ivan Jurić za pośrednictwem RMC Sport wypowiedział się na temat Nikoli Kalinicia. Oto co chorwacki szkoleniowiec miał do powiedzenia:

Kalinić to ludzka katastrofa. Może i jest uprzejmą osobą, ale jego zachowanie jest czasami niewytłumaczalne. Kiedy grasz do drużyny narodowej musisz wzbudzić szacunek i nie popełniać poważnych błędów. Jeśli skarżył się na jakieś problemy to jego obowiązkiem było to powiedzieć komu trzeba. Mógł w ten sposób dać szansę komu innemu w drużynie. Po tym co zrobił na pewno zostanie wykluczony na zawsze z kadry narodowej Chorwacji. Jego zachowanie jest niewybaczalne.

Komentarze

 • avatar
  Jacubinho7
  Brawo, ktoś w końcu to powiedział. Oby jego transfer do Atletico doszedł w końcu do skutku i żebyśmy nie musieli się z nim więcej widzieć.
 • avatar
  Piotr1899
  Kalinić ma w głębokim poważaniu takie opinie ;) Być może trafi do jednego z najlepszych klubów europejskich, będzie zgarniał grubą kasę, a jego krytycy mogą tylko na to patrzeć.
 • avatar
  ZawierKox
  Mam nadzieję, że odejdzie do Atletico, pieniądze z tego transferu będzie można przeznaczyć na pomocnika. Gramy jednym napastnikiem więc Cutrone i Silva powinni wystarczyć na ten sezon.