Jak to poukładać?

Jak to poukładać?

Coraz lepsza sytuacja kadrowa sprawia, że Pioli ma pozytywny ból głowy. 

Komplet w defensywie

Można powiedzieć, że wreszcie opiekun Rossonerich może mieć wybór. Jak wiadomo, tydzień temu z urazem zszedł Calabria, jednak uraz ten nie powinien przeszkodzić mu, by wybiegł w pierwszym składzie. Dobrymi informacjami są powroty do treningu Kjaera i Romagnolego oraz 90 minut Gabbi w niedzielę. Podsumowując sytuację 8 na 8 i spokój w defensywie. 

(Prawie) Pełna druga linia

Wracający do treningów Bennacer sprawia, że w gabinetach lekarskich zostaje tylko Daniel Maldini, wiadome jest to, że Algierczyk nie zagra z MU, ale prawdopobnie swoje minuty dostanie w niedzielę. Jeżeli w najbliższych dniach nie dojdzie do urazu lub innych niefortunnych wypadków, to przed przerwą reprezentacyjną druga linia będzie w najlepszej kondycji od dawna. 

Jedyne problemy w ataku

Głupota Rebić'a oraz kontuzje Leao i Mandzukicia to aktualnie największe problemy przed weekendem. Na szczęście, do niedzieli mamy czas, skupiając się na czwartkowej Europie, do dyspozycji będą Zlatan i Ante, którzy zagrali w tym sezonie odpowiednio 45% i 49% wszystkich minut. 

Jak widać, wszystko wraca na właściwe tory i jest w czym rzeźbić, jedyne o czym może myśleć Pioli to "Jak to poukładać?".

Foto: twitter.com

Komentarze