Inzaghi: Milan ma wszystko, co potrzebne, aby się odrodzić

Inzaghi: Milan ma wszystko, co potrzebne, aby się odrodzić

Filippo Inzaghi udzielił wywiadu dla La Gazzetta dello Sport. Oto, co były zawodnik Milanu miał do powiedzenia.

O Gattuso: 

Wiem jak działa Gattuso. Dobrze znam jego pasję i poświęcenie. Obecnie Rino jest na dobrej drodze do odbudowy zespołu, ale jak wiemy budowa drużyny wymaga czasu. Rino to kompetentny i zdeterminowany trener.

O Leonardo i Maldinim:

 Wszyscy moi przyjaciele wykonują dobrą robotę w Milanie. Leonardo i Maldini mają konkretne pomysły i pracują dla dobra klubu. 

O drużynie:

Milan ma wszystko, co potrzebne, aby się odrodzić. Mam nadzieję, że najgorsze już minęło. Milan dysponuje dobrym i młodym zespołem, który wciąż może się rozwijać. 

O nowych właścicielach:

Władze Milanu dały jasny znak, że klub chce wrócić do świata piłki nożnej i rywalizować z najlepszymi o najwyższe cele. Odbudowa renomy klubu wymaga czasu

O Gallianim:

Kiedy widzę Gallianiego, wracam myślami do naszych magicznych nocy na boisku. 

O Piątku i Paquecie:

Porównania z Shevą i Kaką są mylące. Każdy pracuje na swój własny rachunek. Piątek i Paqueta to perspektywiczni zawodnicy, nawet jeśli już teraz radzą sobie dobrze. 

Piątek daje wiele Milanowi, podobnie jak reprezentacji, dla której niedawno zdobył bramkę. Niemal od razu znalazł spokój w Milanie. Piątek nie jest Shevą, ale jest dobrym zawodnikiem, którego bardzo lubię oglądać go na boisku. Nie możemy jednak zapominać o Cutrone, który może dać Milanowi jeszcze wiele powodów do radości.

Komentarze