Inzaghi: Gra dla Rossonerich jest czymś wyjątkowym

Inzaghi: Gra dla Rossonerich jest czymś wyjątkowym

Pippo Inzaghi wypowiedział się dla Sky Sport. Oto, co były zawodnik Milanu miał do powiedzenia.

Bycie trenerem jest trudnym zadaniem. Trenowanie Milanu, zwłaszcza w ostatnich latach nie było łatwym zadaniem, ponieważ Milan przyzwyczaił nas do zdobywania Ligi Mistrzów i wspaniałych lat. Milan wkrótce wróci na właściwe tory, aby spełniać marzenia fanów. Przykładem dla Milanu może być Juventus, który po spadku do Serie B zrobił to, co wszyscy wiemy.

Czy jestem zaskoczony postawą Piątka w Milanie? 

Nie, widziałem go w spotkaniu przeciwko Milanowi. Potem Ssyszałem wiele dobrego o nim od wielkiego Perinettiego [działacz Genoi, przyp.red.]. On nie pomylił się co do niego. Następnie Piątek trafił do Milanu i wyznaczył właściwy kurs. On dobrze wie jak poruszać się w polu karnym przeciwnika i zawsze stara się wykorzystać każdą okazję na zdobycie bramki. Podoba mi się jego postawa na boisku. Cieszę się, że miałem Milan ma napastnika, który strzelił więcej niż 20 bramek w Serie A.

O Cutrone:

 Nie możemy tutaj zapomnieć o Cutrone, który wciąż jest młodym zawodnikiem. Mam nadzieję, że wciąż może się rozwinąć i kto wie może w przyszłości założy moją koszulkę z numerem 9. Cutrone jest zawodnikiem, na którym mi zależy i życzę mu wszystkiego najlepszego. Myślę, że on i Piątek mogą zajść daleko. Według mnie nie ma lepszego klubu niż Milan. Przyszłość Cutrone jest w jego rękach i to jego osobista decyzja, co zrobi ze swoją karierą. On wciąż jest młodym zawodnikiem, ale myślę, że wkrótce zacznie grać regularnie dla Milanu czy to od początku czy przez pół godziny. Gra dla Rossonerich jest czymś wyjątkowym.

Komentarze

  • avatar
    primo2p
    Faktycznie, patrząc na wiek, to Milan ma dwóch napastników na lata, żeby tylko wszystko z nimi (ich rozwojem) podążało w dobrym kierunku.
  • avatar
    MK92
    Tęsknię za tym naszym szalonym po zdobyciu kolejnych bramek Super Pippo... Sezon 2014/2015 już dawno puściłem w niepamięć, a nawet za same Ateny 2007 dozgonny szacunek i serdeczne wspomnienia.