Il Sore 24 Ore: Wznowione rozmowy na linii Yonghong Li-Commisso

Il Sore 24 Ore: Wznowione rozmowy na linii Yonghong Li-Commisso

Il Sore 24 Ore donosi, że Yonghong Li wznowił w ostatnich godzinach negocjacje z Rocco Commisso.

Jeśli nie wydarzy się nic zaskakującego to porozumienie między stronami może zostać zawarte do końca tego tygodnia.

Komentarze

 • avatar
  adamos
  Ja nie mam nic do Pana Li, interes nie wypalił i tyle (życie). Ale teraz najlepszym rozwiązaniem jest spłacić dług a Pan Rocco myślę, że UEFĘ przekona, że może wprowadzić za pośrednictwem swojego Mediacomu oglądanie LM i LE w Ameryce z jakimiś profitami w zamian, że Milanu nie wywalą. I powie zapłace wam do tego 50 mln i lecimy z tematem.
  • avatar
   Kamilo
   Tylko czy gra w LE w tym sezonie jest warta tych 50 mln
  • avatar
   Klimczer
   Oczywiście ,że jest młodzi muszą się ogrywać na scenie międzynarodowej a gdzie i kiedy mają to zrobić jeśli nie w LE
  • avatar
   adamos
   Każdych jest warta, lepiej czegoś nauczyć się i zdobyć doświadczenie grając przeciwko Chelsea czy Arsenalowi niż Spalem czy Crotone.
  • avatar
   MK92
   Panowie, naprawdę uważacie, że warto poświęcić 50 milionów euro dla rozegrania dwóch czy tam czterech meczów z europejskim rywalem na poziomie, odbębniając przy okazji wiele spotkań ze słabeuszami z europejskich peryferii, co osłabia nasze szanse na sukces na krajowym podwórku?
  • avatar
   adamos
   MK92 Po zmianach w UEFA w tej edycji LE nie ma miejsca na ogórki może fartem jakimś się 2-3 przeslizgnie przez kwalifikacje. Ale 15 zespołów to śmietanka europejska czyli wychodzi na to że już po 2 silne zespoły będą już w grupie plus dodaj jakieś Ajax, PSV, Anderlecht, Shachtary itp. Mlodzież gdzie ma się ogrywac z takimi zespołami jak Chelsea, Sevilla, Arsenal i uczyc grac przeciwko takim potęgom. Nawet Bate Borysow ma większe doświadczenie od nas w grze przeciwko topowym zespołom.
  • avatar
   MK92
   ADAMOS, mimo wszystko nadal jest to półka niżej pod względem poziomu sportowego niż Liga Mistrzów. Zobacz, jak Inter sobie dobrze poradził bez gry w Lidze Europy w minionym sezonie.
 • avatar
  milanista28
  niech ten chinczyk juz zniknie z Milanu calkowicie.
 • avatar
  MK92
  Nie uwierzę, póki nie zobaczę relacji z podpisania umowy.