Il Sore 24 Ore: Pieniądze od Yonghong Li nie dotrą na czas

Il Sore 24 Ore: Pieniądze od Yonghong Li nie dotrą na czas

Dziennikarz Il Sore 24 Ore, Carlo Festa informuje, że 32 mln euro, które Yonghong Li miał do dzisiaj zwrócić funduszowi Elliot nie trafią na konto Amerykanów.

Powodem takiego stanu rzeczy są zamknięte banki na terenie Azji, które mogłoby przeprowadzić całą operację. W związku z tym właściciel Milanu przeprowadzi tę operację finansową w poniedziałek rano.

Włoski żurnalista dodaje, że Chińczyk będzie miał wówczas czas do poniedziałku do 9:00. Jeśli pieniądze nie trafią do tego czasu do Elliotu wówczas amerykańska spółka zostanie nowym właścicielem klubu z via Aldo Rossi. Amerykanie najprawdopodobniej zdecydują się na sprzedaż ekipy Rossonerich, a możliwym, nowym właścicielem włoskiej drużyny zostanie Rocco Commisso. 

Komentarze

 • avatar
  GiveMeReason
  Jak do tej pory placil regularnie , dziwny ruch ze strony prezydenta , czyli co teraz jak nie bedzie wplaty Li straci wszystkie udzialy w Milanie ?? Jak tak sie stanie wydzie na debila roku odrzucajac oferty.
 • avatar
  MchPB
  Li ma czas do północy a nie do poniedziałku elliot nie wyraził zgody na przedłużenie zwrotu kasy. jeżeli pieniądze nie dotrą elliot na 99% przejmie kontrole nad klubem i od razu sprzeda udziały !
  • avatar
   adamos
   Nie zaplaci do polnocy bo banki w chinach pozamykane wiec nie będzie ksiegowan na kontach. Jednym slowem Elliott nas juz przejal
  • avatar
   Jacubinho7
   MchPB
   Wolę zaufać Il Sore niż twoim "źródłom", które gdzieś usłyszałeś i teraz traktujesz to jak pewniak.

   Przykro mi, ale:

   Il Sore 24 Ore >> Ty
  • avatar
   Pato
   Nikt nie zna zapisow umowy Li z Elliottem. Li sie spozni... i co? Na jakiej podstawie Elliott mialby przejac calosc udzialow, skoro nikt nie zna warunkow umowy. Jak splaci w poniedzialek albo za tydzien.. To nie straci wszystkich udzialow tylko dostanie kare finansowa za spoznienie, i pewnie na tym sie skonczy,.. Li bedzie mial do pazdzienika na sprzedarz udzialow... Gdyby w pazdzieniku nie splacil calek pozyczki dopiero wtedy Elliott zgarnie wszystko. Watpie zeby Li zgodzil sie na tak niekorzystne warunki u Elliotta, jak bral pozyczke orginalnie.
 • avatar
  adamos
  Oficjalnie Elliott przejal Milan!!!
 • avatar
  czyli licytacja w pazdzierniku. jak do tej pory golodupiec nie zaplacil, to tym bardziej nie zaplaci w ciagu kilku godzin. swoja droga podobnie wyglada sytuacja w Birmingham w Aston Villi. po prostu rzad chinski naciska, aby kapital wracal z powrotem do kraju. moze to efekt wojny handlowej z USA??
 • avatar
  MK92
  Wiemy, że nic nie wiemy... Bycie kibicem Milanu to prawdziwa szkoła cierpliwości.