Il Giornale: Najgorsza jedenastka 2018 roku

Il Giornale: Najgorsza jedenastka 2018 roku

Il Giornale przedstawiło jedenastkę złożoną z zawodników, którzy najbardziej zawiedli w 2018 roku. Znalazło się w niej miejsce dla dwóch piłkarzy Milanu, Riccardo Montolivo i Andrei Bertolacciego. 

(1-3-5-2): Viviano (Sampdoria); Ranocchia (Inter), Benatia (Juventus), Lopez (Udinese); Schick (AS Roma), Bertolacci (Genoa/Milan), Montolivo (Milan), Diawara (Napoli), Candreva (Inter); Destro (Bologna), Balotelli (OGC Nice)

Komentarze

 • avatar
  Paolo03
  To jedenastka z Serie A czy całej Europy ? Bo jeśli cala Europa to chyba ktoś tutaj za bardzo nie lubi naszego podwórka. Jest wiele innych podobnych zawodników z innych lig ktorzy tez "zawiedli".
 • avatar
  robert1506
  10/11 z Serie A i 1/11 z Ligue 1? Dziwne
 • avatar
  Krisu
  A Montolivo to na jakiej podstawie zostal oceniony, jego formie w Fife?
 • avatar
  MK92
  Montolivo to nawet nie miał okazji zawieść ;)
 • avatar
  Należy zacząć od tego, że jeśli ktoś miał jakiekolwiek oczekiwania względem tej dwójki graczy Milanu to znaczy, że jest mega naiwniakiem, bo już od dawno wiadomo, że nie nadają się do niczego. Dla mnie to jest proste, ja na nich się nie zawiodłem, bo już od dawna miałem nieprzyjemność oglądania ich w akcji i niczego nie można było się spodziewać. Gattuso za prośbę o zostawienie Bertolacciego powinien teraz wypłacić mu jego pensję, nie wspominając o tym, że latem można było wziąć te 2-3 mln euro od Genoi. Montolivo to inna sprawa, gnida jakich mało. Szczerze nie wiem kto układał ten ranking, ale jest beznadziejny i brak w nim spójności.