Il Giornale: Godin powiedział "tak" Milanowi

Il Giornale: Godin powiedział "tak" Milanowi

Il Giornale informuje, że Diego Godin wyraził chęć dołączenia do ekipy Rossonerich podczas najbliższej kampanii transferowej.

Zespół Il Diavolo przedstawił już Urugwajczykowi propozycję współpracy. Miałaby ona opierać się na 2,5-letniej umowie, dzięki której 32-latek miałby zarabiać 4 mln euro netto za sezon. 

W tym sezonie Godin rozegrał 15 spotkań w barwach Atletico we wszystkich rozgrywkach. W ym czasie zdobył dwie bramki i zaliczył jedną asystę. 

Jego umowa z obecnym pracodawcą obowiązuje do czerwca przyszłego roku. Godin posiada hiszpański paszport, więc nie zająłby on miejsca dla zawodnika spoza UE.

Komentarze

 • avatar
  swiety33
  Godin do obrony, Cesc do pomocy, Paqueta plus Ibra do przodu i można grać. Pewnie i tak jeszcze w obliczu tylu kontuzji jeszcze ktoś do tego by doszedł. Oby tylko wywalić trochę szrotu: Mauri, Montolivo, A. Donnarumma, Borini, Zapata, Bertolacci, Halilovic. Do wyboru, do koloru. Simica jestem ciekawy i dałbym mu szansę np jutro.
 • avatar
  MK92
  Ależ byłby to piękny transfer Milanu. Jestem oczywiście za sprowadzeniem profesora Godina.
 • avatar
  MilanFanJ
  aha już to widzę, prędzej mi kaktus na ręku wyrośnie
 • avatar
  GiveMeReason
  Godin woli bić się o miejsce w LM i grać w Lidze Europy zamiast walczyć o mistrza i grać w LM? Miejmy nadzieję, że uda przekonać Atletico.
  • avatar
   swiety33
   Może po prostu poczucie znużenia i wypalenia? Jest w Atletico już kilka lat i może potrzebuje nowych wyzwań i zmiany otoczenia.
 • avatar
  MilanFanJ
  wiem! Godin chce zrobić na złość Simeone :D Argentyńczyk zostanie w nowym sezonie trenerem Interu, a Godin przyjdzie do nas napsuć mu krwi w derbach :p