Il Giornale: Giampaolo nie jest przekonany do Biglii

Il Giornale: Giampaolo nie jest przekonany do Biglii

Il Giornale donosi, że Lucas Biglia może latem zmienić otoczenie.

Marco Giampaolo nie jest przekonany do 33-latka i może dać mu zielone światło na opuszczenie ekipy Rossonerich podczas letniej kampanii transferowej.

Komentarze

 • avatar
  Pato
  On ma dobry wysoki kontakt jeszcze przez rok, raczej nie będzie chciał odchodzić...
 • avatar
  MK92
  Gdy Biglia przychodził do nas w 2017 roku, to spodziewałem się po nim dużo więcej niż przez te dwa lata ujrzałem. Kilka meczów wyszło mu świetnych, ale większość to była przeciętność, a czasem wręcz sabotaż, jak podczas derbów Mediolanu w październiku 2017 roku. Nie będę płakał po Argentyńczyku.
  • avatar
   fett85
   Mnie zaskoczył...negatywnie. Dziwi mnie to, bowiem sezony w Lazio miał całkiem dobre. U nas jak nie kontuzja, to przeciętne mecze. Te dobre to chyba na jednej ręce mógłbym zliczyć. Jak przyjdzie się głębiej zastanowić, to duet Mirabelli-Fassone popełnił masę błędów podczas mercato. Nie wiem cy dało się tego uniknąć, czy nie. Oby więcej nie było takich wpadek.
 • avatar
  Paolo03
  Jak dla mnie Biglia też jest graczem do wylotu. Bakayoko grał o wiele lepiej. Jeśli ktoś by dał te symboliczne 7-10 mln to śmiało można go sprzedać. Po tych wszystkich plotkach można wywnioskować że przyjdzie ktoś nowy na tą konkretną pozycję więc będzie dobrze.
  • avatar
   7-10 mln € za 33-latka z rocznym kontraktem...?
   :)