Ibrahimović: Powrót do Milanu? Jest zainteresowanie

Ibrahimović: Powrót do Milanu? Jest zainteresowanie

Zlatan Ibrahimović wypowiedział się dla Vanity Fair na temat swojej przyszłości. Oto, co Szwed miał do powiedzenia:

Powrót do Milanu? Jest zainteresowanie. Nie będę ukrywał, że podoba mi się Milan. Czułem się naprawdę dobrze w Milanie. Trafiłem do niego z Barcelony, gdzie nie byłem szczęśliwy.Nie chciałem odchodzić z Milanu, zmusili mnie do tego. 

Czy powiedziałem już "tak" lub "nie"? Nie mówię "nie" i nie mówię "tak", nawet jeśli czuję się dobrze w Los Angeles. Zobaczymy, co się wydarzy

Komentarze

 • avatar
  Cleaver
  Czyli tak ;]
 • avatar
  casusius
  Ciekawią plotki dotyczące Higuain'a , podobno nasi włodarze chcą oddać Gonzalo po sezonie do Juve.
  Droga redakcjo(Kuba) mozesz pogrzebać po "swojemu" może coś więcej ustalisz , bo ten news to kpina...stracimy 18 milionów zapłacone za wypożyczenie. źródło(Futbol Italia)
  • avatar
   Pato
   Też mam takie podejrzenia.. że transfer Ibry na 1,5 roku, to osłodzenie nie wykupywania Igły.
   A bo... FFP, aaa bo cośtam, a jak nie będzie LM... to zwyczajnie kwota z Igłę może okazać się zbyt wysoka, jeszcze z ograniczeniami od UEFA...
  • avatar
   casusius
   Może włodarze chcą znów ruszyć po SMSa , w lecie propozycja była podobna do tej z Igłą tylko tam bylo 30mln. Za wypożyczenie i 90!!! za wykup.
   Z całym szacunkiem dla Sergeja ,ale 120 baniek to trochę dużo.
   Pozatym Marotta podobno dogadany z Lazio ,dlatego go nie puscili w lecie.
   Zobaczymy niedługo po świętach.
  • avatar
   Tomekp
   Wybitny myśliciel z ciebie. Kontraktujemy 38 latka z ligi stojącej poziomem nieco wyżej niż ekstraklasa z powodu braku kasy na kogoś konkretnego, a robimy to dlatego by latem ruszyć po SMS o którego powalczą być może największe kluby Europy. Może zakontraktujemy jeszcze Davida Ville, by potem ruszyć po Toni Kroosa albo Pogbę.