Ibrahimović: Nie chciałem odchodzić z Milanu

Ibrahimović: Nie chciałem odchodzić z Milanu

Zlatan Ibrahimović wypowiedział się dla GQ na temat okoliczności odejścia z Milanu. Oto, co szwedzki napastnik miał do powiedzenia.

Kierownictwo (za ery Berlusconiego) było wspaniałe. Galliani był dla mnie bardzo dobry, to fantastyczny menedżer. Robił wszystko dla dobra zespołu, ale wymagał sporej dyscypliny. Kiedy coś mu nie odpowiadało, mówił to każdemu wprost. Kiedy wszystko szło dobrze, potrafił Cię docenić. 

Po 2 latach mojego pobytu w Milanie, powiedziałem mu:

Galliani, nie chcę stąd odchodzić. Czuję się dobrze w Milanie. 

Pamiętam, jak pewnego dnia byłem na morzu. Zobaczyłem 5 nieodebranych połączeń z rzędu w ciągu 30 sekund. Wtedy zrozumiałem, że coś jest nie tak.

Zadzwoniłem do Mino Raioli i powiedział mi, że sprzedali mnie do PSG.

Komentarze

 • avatar
  Jaca
  Niby taki z niego najemnik, a o Milanie zawsze wypowiada się z szacunkiem i cały czas powtarza, że nie chciał odchodzić. Thiago Silva opowiadał o miłości do Milanu, szkoda że szybko o niej zapomniał i teraz to samo opowiada w Paryżu.
  • avatar
   kusniak90
   Tylko ślepy tego nie widzi i powie że najemnik. Prawda jest taka, że za czasów kiedy u nas grał nie chciał odchodzić i był tutaj szczęśliwy., Ale wypchnęli go, dla łatania budżetu. Milan wyciągnął pomocną dłoń po Barcelonie i liczę że Ibra wyciągnie teraz do nas
  • avatar
   Ilfenomeno
   Ten drugi też by się u nas przydał. Mógłby dużo przekazać Romkowi.