Ibrahimović: Mogłem strzelić jeszcze więcej bramek

Ibrahimović: Mogłem strzelić jeszcze więcej bramek

Zlatan Ibrahimović udzielił wywiadu dla Sky Sport. Oto, co napastnik Milanu miał do powiedzenia.

O meczu:

Wszystko w porządku. To był drugi oficjalny mecz. Mogłem strzelić jeszcze więcej bramek. Gdybym miał 20 lat, mógłbym strzelić jeszcze dwa.

O formie:

Jestem jak Benjamin Button, urodziłem się stary i umrę młodo. Z zespołem wszystko jest w porządku, dobrze pracujemy. Widać, że nie jesteśmy jeszcze gotowi w 100%, popełniliśmy kilka błędów, których zwykle nie popełniamy, ale ważne było, aby wygrać pierwszy raz i dobrze zacząć.

O zespole:

Celem jest osiągnięcie lepszych wyników niż w zeszłym roku. Wszyscy młodzi zawodnicy mają się dobrze, pracują i słuchają. Wiedzą, co trzeba zrobić, aby dobrze sobie radzić, mają dyscyplinę i po ostatnich 6 miesiącach wiedzą, co trzeba robić, aby dobrze sobie radzić. Każdego dnia trzeba zachować koncentrację. 

O lidze:

W tym sezonie musimy myśleć z meczu na mecz, dobrze sobie radzić i grać pewnie. Każdy mecz musi być jak finał. Cele są ważne. Czas pokaże, gdzie dotrzemy. 

O wydajności:

Lubię mieć być odpowiedzialny za zespół. Największa presja pochodzi ode mnie. Nie lubię, gdy mówi się o moim wieku. Chcę, aby wszyscy byli oceniani na tym samym poziomie. Lubię być na tym samym poziomie, co 20-latkowie. 
 

Komentarze

 • avatar
  Bartol
  Co za KOT....... :-)
 • avatar
  Paolo03
  Wiek to tylko liczba ;)
  Ibra w tym sezonie idzie po koronę króla strzelców.