Ibrahim Ba: Według mnie warto postawić na tych, którzy już się sprawdzili w klubie

Ibrahim Ba: Według mnie warto postawić na tych, którzy już się sprawdzili w klubie

Ibrahim Ba udzielił wywiadu dla Corriere della Sera. Oto, co były zawodnik Milanu miał do powiedzenia.

O Gattuso:

 On ma jeszcze 2 lata umowy z Milanem. Nawet jeśli Milan nie zajmie czwartego miejsca, nie sądzę, żeby Rino zrobił krok w tył, ponieważ on nigdy się nie poddaje. Przez większą część sezonu Milan zajmował czwartą pozycję dzięki swoim umiejętnościom, ale także i szczęściu. 

O Abate i Zapacie:

 Pomimo swojego wieku pokazali ducha i poczucie przynależności do tego zespołu. Rozumiem, że obecne kierownictwo chce zbudować młody zespół, ale potrzebny jest pewien element doświadczenia w szatni. Ich skład na rozwój drużyny i Reiny był fundamentalny.

O Bakayoko:

 Jego pobyt w Milanie będzie zależał od jego woli oraz klubu. Wydaje mi się dziwne, że Milan sprzeciwiałby się teraz kwocie wykupu zawodnika, tym bardziej, że latem była ona ustalona z Brytyjczykami. Może porozmawiajmy najpierw o aspekcie technicznym. Po tym jak poznał lepiej drużynę i minęło trochę czasu, aby zaznajomić się z ligą włoską, Bakayoko stał się bardzo ważnym zawodnikiem dla Milanu. Na poziomie sportowym okazał się niezawodny. Co do reszty to każdemu może się zdarzyć spóźnić na trening.

 Ilu jest lepszych zawodników, których można pozyskać w przystępnej cenie? Ostatnio słyszałem plotki o Sensim, ale on kosztuje 25 milionów i niekoniecznie musi się stać zawodnikiem pierwszego składu. Według mnie warto postawić na tych, którzy już się sprawdzili w klubie.

Komentarze

  • avatar
    Pato
    "Według mnie warto postawić na tych, którzy już się sprawdzili w klubie." - dokładnie, tylko z lepszym szkoleniowcem na ławce...
  • avatar
    Paolo03
    Baka za 35 to super opcja. Pokazał na co go stać.