Home Jersey 2021/22

Home Jersey 2021/22

PUMA zaprezentowała dziś nowy strój domowy AC Milan 2021/22 przeznaczony dla drużyn kobiecych, męskich i młodzieżowych. Po raz pierwszy w historii Serie A kobieca drużyna zadebiutuje  w nowych koszulkach podejmując Sassuolo w przedostatnim spotkaniu w Serie A w następny weekend. Drużyna mężczyzn założy nowy strój domowy 16 maja przeciwko Cagliari na San Siro.

Nowy zestaw AC Milan Home czerpie inspirację z energii, kreatywności i stylu Mediolanu. Nowy zestaw podkreśla znaczenie „Move Like Milan”, odzwierciedlając gwałtowne przyspieszenie kultury miasta. W odniesieniu do tradycji i zaangażowania w innowacje, „Move Like Milan” to poruszanie się z pasją i elegancją, dążąc do tego, by być czymś więcej niż tylko klubem piłkarskim.

Piłkarze zaprezentują nowe koszulki na San Siro 16 maja w meczu z Cagliari.


Na koszulce znajdują się kultowe czerwono-czarne paski Mediolanu, o różnych szerokościach w jednym, symetrycznym kroju, celebrując kreatywną równowagę tradycji i nowoczesności, od boiska po ulice i panoramę miasta.


Wraz z pojawieniem się w mieście nowoczesnych drapaczy chmur, pojawia się nowy horyzont do którego nawiązują koszulki.

Dwaj kapitanowie kobiecej i męskiej drużyny AC Milan, Valentina Giacinti i Alessio Romagnoli, podzielili się swoimi uwagami na temat nowych koszulek stworzonych przez Pume.


Giacinti: „Jestem naprawdę podekscytowana tym, że będę mogła założyć ją pierwszy raz w naszym następnym meczu. Uwielbiam ten projekt, nowoczesny, ale tradycyjny, i to, jak wpłynie to na postrzeganie naszego miasta”.


Romagnoli dodał: „Codzienne noszenie czerwonych i czarnych kolorów daje mi ogromną dumę. Nowy zestaw wygląda naprawdę nowocześnie i naprawdę widać, skąd pochodzi inspiracja dla pasków - jest to świetna reprezentacja nowego i poszerzającego się horyzontu ”.


„AC Milan jako klub jest zwierciadłem energii i ducha Mediolanu” - powiedział Casper Stylsvig, Chief Revenue Officer w AC Milan. „Jesteśmy bardzo dumni, że możemy dziś zaprezentować nasz nowy strój domowy . Po raz kolejny nowa koszulka PUMA oddaje prawdziwą esencję Mediolanu, wyjątkową mieszankę piłki nożnej, mody i kultury, która naprawdę wyróżnia ten klub i to miasto ”.


Założony w 2018 roku kobiecy zespół AC Milan reprezentuje odważną nową erę w bogatej historii klubu i stanowi ważną część wizji i przyszłości klubu z jego tożsamością, wartościami i celami, które już wygenerowały wartość na boisku i poza nim. Dzięki platformie PUMA #SheMovesUs, realizuje zobowiązanie do wspierania klubu i kobiecej piłki nożnej.


„AC Milan i PUMA wspólnie promują kobiecą piłkę nożną i wspólnie dążą do osiągnięcia zakładanych celów i promowania tej dyscypliny wśród kobiet - poprzez sport, kulturę i wartości” - powiedział Matthias Baeumer, dyrektor generalny BU Teamsport.

„AC Milan opiera się na innowacjach, społeczności, uczciwości i integracji. Chcieliśmy uczcić tradycję tego historycznego klubu i zmieniającą się tożsamość Mediolanu zarówno w projektowaniu strojów, jak i komunikacji, promując kobiecy zespół AC Milan”.


Aby uczcić kampanię „ Move Like Milan „ Home Kit, PUMA i AC Milan przyjęły kreatywnego ducha klubu i miasta, i zaczęły współpracę z trzema mediolańskimi uniwersytetami projektowania i mody. Przeprowadzą tam serię warsztatów i kursów mistrzowskich w zakresie projektowania, prowadzonych przez wiodących projektantów PUMA, aby wspomóc następne pokolenie młodych projektantów.


Nowa koszulka AC Milan Home to 100% poliesteru z recyklingu z zaawansowaną technologią termoregulacji PUMA dryCELL, aby zapewnić bezkompromisowe dopasowanie i mobilność, zapewniając piłkarzom suchość i wygodę. Koszulka łączy w sobie ultralekką strukturę żakardową z tyłu koszulki, aby zwiększyć przepuszczalność powietrza podczas intensywnych treningów.


Nowy zestaw AC Milan Home będzie dostępny od 11 maja na PUMA.com, sklepach PUMA, oficjalnych sklepach AC Milan, store.milan.com oraz u wybranych sprzedawców detalicznych na całym świecie.


foto i źródło: acmilan.com





Komentarze

 • avatar
  MK92
  Niespecjalnie mi się podoba, ale w przeciekach wyglądała znacznie gorzej niż na piłkarzach. Na pewno dużą nowością są nieregularne pasy, aczkolwiek symetrycznie rozłożone. No i pierwszy raz od dawna będzie czerwony rękaw zamiast czarnego. Ogółem ta czerwień też wydaje się jaśniejsza niż w poprzednich latach.
 • avatar
  maly
  dokładnie mam takie same przemyslenia !
 • avatar
  anka0ann
  Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
  moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

  www.zakazanarandka.pl
  __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
  Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
  zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.