Hiszpania zmiotła z powierzchnii ziemi Chorwację, Anglicy górą na King Power Stadium

W dniu dzisiejszym odbyły się trzy spotkania z udziałem Milanistów: Włochy U-21 vs Albania U-21, Hiszpania vs Chorwacja i Anglia vs Szwajcaria.

Włochy U-21 vs Albania U-21

Od początku w wyjściowym składzie Squadra Azzurra pojawił się wychowanek Milanu, Patrick Cutrone. Musiał on jednak opuścić boisko w 36. minucie z powodu podejrzenia skręcenia kostki w prawej nodze. Jak poinformował później Gianluca Di Marzio, uraz 20-latka nie zagraża zdrowiu Włocha i powinien on być do dyspozycji Gennaro Gattuso na mecz z Cagliari. Cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział inny piłkarz Rossonerich, Davide Calabria.

Potyczka ta zakończyła się rezultatem 3:1 dla zawodników z Italii.

[źródło: livesports.pl]

Skrót [klik]

Hiszpania vs Chorwacja:

W Elche doszło do prawdziwego pogromu, którego nikt się nie spodziewał. Podopieczni Luisa Enrique dosłownie zmietli z powierzchni ziemi reprezentację Chorwacji pokonując ją aż 6:0. Bramki dla La Furia Roja strzelali: Saul (24'). Asensio (33'), L. Kalinić (35', bramka samobójcza), Rodrigo (49'), Sergio Ramos (57') i Isco (70'). Cały mec zna ławce rezerwowych przesiedział zawodnik Milanu, Suso.

Skrót [klik]

Statystyki:

Anglia vs Szwajcaria:

Od pierwszej minuty w drużynie gości pojawił się na boisku Ricardo Rodriguez. Został on zmieniony w 46. minucie przez Moubandje.

Same spotkanie nie dostarczyło zbyt wielu emocji. Zakończyło się ono rezultatem 1:0 dla Synów Albionu. Autorem jedynego trafieniu w tym meczu był Marcus Rashford, który w 54. minucie zmusił do kapitulacji Sommera.

Skrót: [klik]