Higuain: W Milanie przechodziłem przez trudny okres

Higuain: W Milanie przechodziłem przez trudny okres

Gonzalo Higuain wypowiedzieć się dla Sky Sport UK na temat swojego pobytu w Milanie. Oto, co były napastnik ekipy Rossonerich miał do powiedzenia:

W Milanie przechodziłem przez trudny okres. To były trudne miesiące. Uważam, że po sześciu latach moją przygodę we Włoszech można uznać za zakończoną. Zawsze porównywano moją obecną formę z moim rekordowym sezonem w Napoli. Niełatwo mi było z tym żyć.

Obecnie nic mi nie jest i mimo ostatnich miesięcy w Milanie wciąż czuję się w dobrej formie. Mój poziom nie obniżył się, a Sarri wydobywa ze mnie to, co najlepsze.

Komentarze

 • avatar
  casusius
  Nie chce mi się komentować chłopa.
  Nikt chyba nie myśl ,że Igła to zły napastnik, jeżeli chodzi o to ostatnie dotknięcie.W Chelsea mają skrzydła i grają na niego. Ciekawe jak długo podtrzyma (formę).
  To poprostu leń! w Milanie może mial za mało podań, może ,być może.
  Jednak w mojej ocenie LEŃ!
 • avatar
  Slaviio
  W Chelsea latwiej mu nie będzie Ta ekipa tez ma trudny okres ..
  • avatar
   Matti112
   Hahaha no to dopiero trudny okres mu się zacznie
   Man City 6:0 Chelsea po 85 min :]
 • avatar
  MK92
  Higuain był wielkim napastnikiem w 2016 roku. Higuain nie jest wielkim napastnikiem w 2019 roku i pewnie tak już pozostanie.
 • avatar
  KAKA22
  Trudny okres to ty chłopie masz teraz w Chelsea! Nie tak dawno wpier*ol od Bournemouth 4:0 a wczoraj to już upokorzenie przez City 6:0 xd. Co jest Gonzalo? Strzelba się zacięła? Bo u nas rewolwer strzela.