Higuain: Po meczu z Juventusem wyciągnąłem wnioski ze swoich błędów

Higuain: Po meczu z Juventusem wyciągnąłem wnioski ze swoich błędów

Gonzalo Higuain wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Dudelange. Oto, co napastnik Milanu miał do powiedzenia:

O Dudelange:

Nie mogę doczekać się, aby zagrać. Chcę pomóc zespołowi. Byłem zadowolony z tego, jak zespół poradził sobie w Rzymie. Mecz z Dudelange jest dla nas bardzo ważnym spotkaniem. Po meczu z Juventusem wyciągnąłem wnioski ze swoich błędów i postaram się ich już nie powtórzyć.

O Gattuso:

Mam bardzo dobre relacje z trenerem Gattuso. Mamy podobne charaktery. Czeka nas ważny miesiac przed przerwą zimową. Naszym celem jest awans do kolejnej rundy Ligi Europy i zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów.

O przyszłości:

Trener powiedział, że nie poprosiłem go o odejście z Milanu i to jasno mówi o moich zamiarach. Myślami jestem z Milanem. Nie uważam się gwiazdą tego zespołu. Zawsze daję z siebie wszystko dla tego klubu.

O mercato:

Do rozpoczęcia okienka transferowego pozostało jeszcze trochę czasu. Klub myśli o tym, kogo zakontraktować. Ja koncentruje się tylko na jutrzejszym meczu.

O Ibrahimoviciu:

Ibrahimović jest wielkim zawodnikiem, ale my mamy już napastnika w postaci Cutrone, przed którym stoi wielka przyszłość. Chcę nauczyć go wszystkiego, co wiem.

O zespole:

W tym sezonie wielokrotnie mieliśmy pecha. Jesteśmy konkurencyjnym zespołem, które prawdopodobnie zasłużył na więcej punktów, ale nie zamierzamy szukać sobie usprawiedliwienia. 

Byłem pod wrażeniem z powodu zaangażowania i poświęcenia ze strony moich kolegów z zespołu podczas treningów. Każdy zawodnik chce się rozwijać.

Musimy poprawić naszą grę, szczególnie kiedy jesteśmy na prowadzeniu. Musimy także zachować koncentrację przez pełne 90 minut. Tego właśnie chcę od nas trener i nie możemy sobie pozwolić na błędy.Komentarze