Guardiola: Milan dobrze wie, co to znaczy grać w Lidze Mistrzów

Guardiola: Milan dobrze wie, co to znaczy grać w Lidze Mistrzów

Pepe Guardiola wypowiedział się dla Milannews.it na temat Milanu. Oto, co trener Manchesteru City miał do powiedzenia:

Nie wiem czy Manchester City jest gotów, aby wygrać Ligę Mistrzów. Nie mamy doświadczenia, ani historii w tych rozgrywkach. Dla przykładu Milan, który wkrótce wróci do Ligi Mistrzów dobrze wie co to znaczy grać w tych rozgrywkach i jak w nich triumfować. 

Faworytami do wygrania Ligi Mistrzów są kluby, które posiadają odpowiednią tradycję i historię jak Barcelona, Real Madryt czy Juventus, który z każdym rokiem jest bliski osiągnięcia celu. Ściągnięcie Ronaldo może im w tym pomóc. 

Komentarze

 • avatar
  Paolo03
  Nie wierzyć w swój własny zespół... To troche dziwne ale po części mówi prawdę. Manchester City jest mocne ale jednak brakuje im czegoś aby zajść daleko. Słaby start z OL tylko to pokazał.
  • avatar
   Kaka821
   Zdjal poprostu presje ze swojego zespolu.
 • avatar
  MK92
  Miłe słowa Guardioli. To wielki wizjoner futbolu, ale jednocześnie jest zbyt zapatrzony w swoje pomysły i kiedy ktoś znajduje sposób na zneutralizowanie jego drużyny, to jego zespół nie potrafi przecierpieć i dostosować się do sytuacji, jak choćby Juventus Allegriego. Dlatego nie wygrał Ligi Mistrzów z Bayernem i Manchesterem City.
 • avatar
  Pato
  tą wypowiedzią motywuje swoich do pracy.. i głaszcze, usypia rywali historią...