Giuffredi: Być może Rossoneri sprowadzą ważnego zawodnika, który pozwoli im realnie celować w Ligę Mistrzów

Giuffredi: Być może Rossoneri sprowadzą ważnego zawodnika, który pozwoli im realnie celować w Ligę Mistrzów

Przedstawiciel Andrei Contiego i Matti Caldary, Mario Giuffredi wypowiedział się dla RMC Sport na temat Milanu. Oto, co agent piłkarski miał do powiedzenia:

O mercato:

W styczniu nie spodziewam się spektakularnych wzmocnień ze strony klubów z czołówki. Myślę, że Inter dokona 1-2 wzmocnień, podobnie jak Milan, Napoli czy Juventus. Wielkie zespoły nie dokonują wielkich wzmocnień w tym okresie.

O Milanie:

Milan nie potrzebuje wielkich nazwisk w swoich szeregach, ale po prostu dobrych zawodników. Milan może powalczyć w tym sezonie o awans do Ligi Mistrzów. Powrót do składu takich zawodników jak Conti i Caldara może mu w tym pomóc. Być może Rossoneri sprowadzą ważnego zawodnika, który pozwoli im realnie celować w Ligę Mistrzów.

O Biraghim:

On jest najsilniejszym lewym obrońcą w lidze. Ma w sobie wielki potencjał i coraz częściej otrzymuje powołanie od Roberto Manciniego. Biraghi swego czasu podobał się Gattuso i Mirabellemu. Któż mógł jednak spodziewać się zmian właścicieli w Milanie? Gdyby nie to, to kto wie jakby to się wszystko potoczyło. 

Komentarze