Giudice Sportivo: Maldini i Conti zawieszeni - aktualizacja

Giudice Sportivo: Maldini i Conti zawieszeni - aktualizacja

Giudice Sportivo podało do wiadomości, że ukarało dyscyplinarnie dwóch przedstawicieli Milanu: Paolo Maldiniego oraz Andreę Contiego za ostatni mecz Primavery Milanu z Chievo.

W notce Giudice Sportivo można przeczytać:

- o Paolo Maldinim:

po meczu z Chievo, wszedł do szatni składu sędziowskiego, chociaż nie był do tego upoważniony. Do sędziego głównego tego meczu skierował obraźliwe wyrażenie

Za ten czyn działacz ekipy Rossonerich został zawieszony w pełniony swoich funkcji do 15 listopada

- o Andrei Contim:

po meczu z Chievo wszedł do szatni składu sędziowskiego, uniemożliwiał zamknięcie drzwi, które uderzał dwoma pięściami. W tym samym czasie używał piskliwych i obraźliwych sformułowań w kierunku sędziego głównego. Dopiero po licznych prośbach opuszczenia szatni składu sędziowskiego, Conti wykonał polecenie. 

Prawy obrońca został zawieszony za ten incydent na 3 kolejki. Kara ta obowiązuje jedynie na rozgrywki Primavery, więc nie obejmuje ona gry w seniorskiej Serie A.

[Aktualizacja]

Milannews.it informuje, że Milan zamierza odwołać się od dzisiejszej decyzji Giudice Sportivo w sprawie Paolo Maldiniego i Andrei Contiego. 

Komentarze

 • avatar
  themrrengaru
  XD CO
 • avatar
  karp_fso
  Maldini z Contim pijani albo niespełna rozumu XD
 • avatar
  MK92
  Ciekawe... Jeszcze Paolo rozumiem, bo to był przywódca i mimo spokojnej natury czasem potrafił wybuchnąć, ale że taki grzeczny chłopak jak Conti? Ale panowie jakiś powód mieć musieli. Ponoć sędzia był niezwykle arogancki i wulgarny w trakcie tego spotkania Primavery.