Gianluca Di Marzio o Milanie

Gianluca Di Marzio o Milanie

Gianluca Di Marzio wypowiedział się za pośrednictwem swojego konta na Twitterze na temat Milanu. Oto, co włoski dziennikarz miał do powiedzenia

Kalulu to transfer Massary i Maldiniego. Francuz powinien zostać w drużynie niezależnie od tego, kto będzie trenerem Milanu w kolejnym sezonie. 

Transfer Saelemaekersa został tak naprawdę zaklepany w styczniu, ponieważ Milan posiadał obowiązek wykupu jego karty z Anderlechtu.

Przyszłość Maldiniego i Massary na ten moment jest niezdefiniowana. Nikt z klubu nie przekazał działaczom, że po tym sezonie odejdą z klubu bądź też ich rola ulegnie zmianie. Na ten moment obaj działacze będą wykonywać swoje obowiązki.

Ralf Rangnick będzie pełnił podwójną rolę w Milanie: trenera oraz działacza klubowego. Dopóki przybycie Niemca nie zostanie oficjalnie ogłoszone, formalnie nie będzie on uczestniczył w negocjacjach z zawodnikami.

Napoli jest zainteresowane Dominikiem Szoboszlaiem. Milan również myśli o zawodniku. W ostatnich dniach Rossoneri byli w stałym kontakcie z agentem piłkarza. 

Zdaniem austriackiego oddziału Sky Sport, Ralf Rangnick chciałby sprowadzić Węgra do Milanu. Niemiec był nawet na wczorajszym meczu Salzburga przeciwko Sturm Ganz (5:2), podczas którego obserwował 19-latka w akcji.

Komentarze

  • avatar
    Kamilo
    Coś czuję, że wraz z Rangnickiem będzie i Szoboszlai u nas ;) na pewno ciekawy grajek dla nas na lewą pomoc, choć w Napoli się nastawiają, że byłby alternatywą na sprzedaż Allana, co dla mnie nie ma sensu.
  • avatar
    Paolo03
    Milik ponoc w Juve jedną nogą. Jeśli nie będą go łapać kontuzję to może wywalczyć miejsce w pierwszym składzie.