GDM: Donnarumma chce zostać w Milanie

GDM: Donnarumma chce zostać w Milanie

Gianluca Di Marzio informuje, że Gianluigi Donnarumma nie planuje opuszczać Milanu podczas najbliższej kampanii transferowej.

Wychowanek ekipy Rossonerich nie złożył oficjalnej prośby do kierownictwa Milanu o zmianę otoczenia, a ponadto nie zwrócił się on z prośbą do swojego agenta, Mino Raioli o znalezienie nowego pracodawcy. Celem 19-latka jest odzyskanie zaufania wśród kibiców zespołu Il Diavolo. 

Włoski dziennikarz dodaje, że jak na razie Milan nie otrzymał żadnej oferty za Gianluigiego Donnarummę.

Komentarze

 • avatar
  KAKA22
  Ostatnio jego forma jest delikatnie mówiąc przeciętna. Jesli ktos da za niego odpowiednia kase nie robilbym mu problemow z odejciem. Jesli ma co okienko transferowe odstawiac takie szopki jak juz to ma w zwyczaju on a moze bardziej jego agent (ale Gigi tez nie jest bez winy) to wolalbym zeby odszedl.
 • avatar
  MK92
  Po ostatnich fatalnych występach Donnarummy coś ten Raiola przycichł ze swoim cyrkiem...
 • avatar
  KINKEY
  Dopoki nie ma konkretnych ofert to chce zostac. Zobaczymy w ostatnim dniu marcatto czy tak chcial zostac. Na tym etapie to kazde takie info nic nie wnosi. Pozyjemy zobaczymy.
 • avatar
  kusniak90
  Zostanie ok, odejdzie również ok. Lubiłem bo na początku, każdy z nas liczył na drugiego Buffona ale niestety po tych cyrkach z poprzedniego lata jest mi to obojętne. Zobaczymy co Raiola przygotował na te wakacje, jeszcze nie zapominajmy o Bonaventurze