Gazidis pożegnał się z Leonardo i Gattuso

Gazidis pożegnał się z Leonardo i Gattuso

Ivan Gazidis za pośrednictwem oficjalnej strony Milanu skomentował odejście Leonardo i Gennaro Gattuso. Oto, co CEO Milanu miał do powiedzenia.

O Leonardo:

 Leonardo dołączył do AC Milan na kilka tygodni przed zamknięciem letniego okna transferowego. W bardzo trudnych okolicznościach włożył on swoje serce i duszę w rozwiązanie bardzo skomplikowanej sytuacji, przekazując swoją energię i ambicje temu zespołowi. Jestem bardzo wdzięczny Leonardo za wszystko, co wniósł do naszego wspaniałego klubu i życzę mu powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach.

O Gattuso:

 Miałem zaszczyt poznać Rino Gattuso w ciągu ostatnich 6 miesięcy, odkąd przybyłem do klubu. Rino zrobił wszystko, co mógł w tym sezonie i pracował niestrudzenie, zawsze biorąc pełną odpowiedzialność i stawiając klub ponad wszystko. Chcę powiedzieć z głębi serca:

Dziękuję Rino.

Komentarze

 • avatar
  Krzychu
  #GAZIDISOUT
  • avatar
   MK92
   Za wcześnie na takie komentarze. Po owocach go poznamy.
  • avatar
   Pato
   Dawać Jardim-a, i tego Camposa... wykupią Bakayoko.. dokupić pomocnika, może zatrzymać Silvę na ławce, i gramy ofensywny futbol z dwoma napastnikami, Cutrone-Piątek. O ile na dziś zastąpienie legend Milanu, Rino i Paulo.. jakimś "Jardimem" czy Camposem może brzmieć niedorzecznie.. to w sumie wszystko jest na miescu, żeby to wypaliło.. nawet bez większych transferów. Jardim mozę wnieść powiew świeżosci do Serie A, zna się na młodych i mogłby budować Milan wokół Bakayoko co już robił w Monaco. Doświadczenie ma. Campos niech szuka perełek, zamiast działaczy za zasługi. Po głębszej analizie, po większej dawce obiektywizmu, w sumie czemu nie? niech Gazidis z Jardimem, zrobią z zamulającego Milanu od lat, drużynę pokroju Monaco czy Arsenalu. To będzie progres, a czas na grę w LM, nie jako chłopcy do bicia, jeszcze przyjdzie. Rino zostawia zespół w dobrym momencie, w niezłej kondycji, gdyby został nic by sie nie zmieniło. A teraz jest szansa na "dobrą zmiane" choć czas pokaże, bo róznie to z tymi "dobrymi zmianami" bywa... byle zdecydowanie i od razu, a nie czekać na zbawienie czy wyroku jak ostatnio... Jutro Jardim, pojutrze Bakayoko,.. tak bym to widział, na dziś. Czyli de facto prawdziwy początek "ery" Elliott, z Gazidisem na czele...
  • avatar
   Kamilo
   Bakayoko trzeba wykupić ale reszta transferow zależna od trenera i jego wizji gry i ustawienia. Moim zdaniem najlepiej by bylo grać 4-3-1-2 bo wtedy wystarczyłoby zadbać o ławkę i najwyżej sprzedać Suso dla równoważenia budzetu
 • avatar
  DanielACM
  Jeśli za Leo miałby przyjść Sven Mislintat, to byłbym nawet uradowany taką zmianą. Gość zrobił wielkie rzeczy w Borrussi i w Arsenalu kiedy Gazidis go tam ściągnął. Skoro ani jeden ani drugi nie pracują już w Arsenalu to może się spikną teraz w Milanie? BYłoby super, chociaż Sven nie jest łączony przez media z Milanem, to mógłby być czarnym koniem i na pewno jest lepsza opcją niż Campos.
 • avatar
  szewa777
  Jakoś niesmacznie brzmi jak niejaki Gazidis dziekuje Gattuso i Leonardo, jak to ujął za pomoc w "naszym" klubie. Mam nadzieję, że nie wydarzy się to na co media wskazują, czyli zatrudnienie Inzaghiego , czy Giampaolo, mam nadzieję, że wyciągnął jakiegoś królika z kapelusza i wszyscy zrobimy Wow, na to byśmy nie wpadli. :)