Gazidis: Nie mogę doczekać się, aby dołączyć do wielkiego klubu na świecie jakim jest Milan

Gazidis: Nie mogę doczekać się, aby dołączyć do wielkiego klubu na świecie jakim jest Milan

Ivan Gazidis za pośrednictwem oficjalnej strony Arsenalu wypowiedział się na temat otrzymania posady w Milanu. Oto co nowy CEO ekipy Rossonerich miał do powiedzenia:

W ciągu ostatnich 10 lat miałem przywilej poświęcić się temu wspaniałemu klubowi. Arsenal wkracza w nowy rozdział i zrobiłem wszystko co możliwe aby upewnić się że jest on gotowy na to wyzwanie. Zostawiam ten klub w dobrych rękach zapewniając mu światowej klasy udogodnienia wyjątkowo kadry kierowniczej we wszystkich sektorach, z Unai Emerym, Raulem Sanllehim i Vinaiem Venkateshamem na czele.

Po tylu latach spędzonych między innymi w MLS  i Arsenalu, nie mogę się teraz doczekać, aby dołączyć do wielkiego klubu na świecie jakim jest Milan i przywrócić go na należne mu miejsce. Jestem wdzięczny prezydentowi Scaroniemu, zarządowi klubu i tym, którzy we mnie uwierzyli.


Komentarze

  • avatar
    DNA1899
    Mam nadzieje ze dzieki takim ludziom jak on nie bede musial patrzec ze kluczowa postacia w druzynie jest np Suso. Musimy zbudowac fudamenty finansowe aby sciagac najlepszych do Milanu