Gazidis: Jestem przekonany, że ten zespół będzie się rozwijał i odnosił sukcesy

Gazidis: Jestem przekonany, że ten zespół będzie się rozwijał i odnosił sukcesy

Ivan Gazidis wypowiedział się dla Milannews.it po meczu ze SPAL. Oto, co CEO Milanu miał do powiedzenia.

Pomimo zwycięstwa tego wieczoru, jesteśmy raczej rozczarowani, że nie udało nam się zakwalifikować do Ligi Mistrzów UEFA. Ten zespół walczył jednak do końca i chcę podziękować wszystkim za ich wysiłek, pokonując przy tym trudności wynikające z różnych kontuzji. Zakończyliśmy ten sezon z najwyższym wynikiem od sezonu 2012/2013. W przyszłym roku weźmiemy udział w Lidze Europy UEFA drugi rok z rzędu. Jestem przekonany, że ten zespół będzie się rozwijał i odnosił sukcesy.

Byłem pod wielkim wrażeniem nadzwyczajnego wsparcia wszystkich naszych fanów przez cały sezon. Mogliśmy liczyć na ich stałe i pozytywne wsparcie zespołu, nawet w najtrudniejszych chwilach, pomagając nam wstać za każdym razem. Chcę im wszystkim podziękować.

Następne kilka dni poświęcimy na pełną analizę sezonu i na kolejne kroki, które należy podjąć, aby kontynuować ścieżkę rozwoju naszego klubu.

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Bardzo dyplomatyczna wypowiedź naszego dyrektora generalnego. Myślę, że w środku się gotuje, bo Milan był jeden punkt od grubej kasy z Ligi Mistrzów.
 • avatar
  kusniak90
  Dla mnie sezon przegrany. Gatusso to nie trener i zostawienie go na ławce będzie wielkim błędem. Potrzeba trenera a nie amatora. Potrzeba zmian w pomocy, jeśli tego nie będzie to nie będzie żadnych sukcesów.
 • avatar
  Pablo80
  Rino z całym szacunkiem ale twój czas w Milanie właśnie się skończył.
 • avatar
  Co by nie mówić na Gattuso - wykręciliśmy faktycznie najlepszy wynik od ładnych paru lat i naprawdę brakło cholernie niewiele. Atalanta zagrała chyba swój najlepszy sezon odkąd obserwuję Calcio, Inter na farcie przeleciał niektóre mecze - ale pretensje możemy mieć tylko do siebie, wystarczyło jeden mecz z "ogórkami" zamienić na punkty, nie mogę przeboleć tego cholernego Frosinone w grudniu...
  Zmiany są potrzebne, koniecznie potrzeba kogoś do pomocy w obliczu braku wykupu Babajoko i coraz większej niedyspozycyjności Biglii. Do obrony koniecznie ktoś na boki do rezerwy, w napaści trzeba dać jeszcze raz szansę Silvie. No i trener, ktoś, kto to ogarnie taktycznie na wyższym poziomie. Trzeba się tylko modlić żeby nam nie podkupili kogoś z grupy Donnarumma-Romagnoli-Suso.
 • avatar
  Cleaver
  "Jesteśmy raczej rozczarowani, że nie udało nam się zakwalifikować do Ligi Mistrzów UEFA".

  Błagam, wyciągnicie z tego wnioski.