Gattuso: W drugiej połowie popełniliśmy zbyt wiele błędów

Gattuso: W drugiej połowie popełniliśmy zbyt wiele błędów

Gennaro Gattuso wziął udział w konferencji prasowej po meczu z Tottenhamem. Oto co trener Milanu miał do powiedzenia:

O meczu:

Balans w naszej grze wypadł pozytywnie. W naszej grze dało się zauważyć wiele pozytywnych akcentów przez pewien okres czasu. W drugiej części spotkania zmęczenie dało o sobie znać i w pewien sposób zaważyło o wyniku tego spotkania.

O dotychczasowej pracy:

W mojej opinii pracujemy w odpowiedni sposób. Po 20 dniach pracy mogę powiedzieć, że stan fizyczny zespołu jest do przyjęcia. Uważam, że musimy iść w tym kierunku.

O debiutantach:

Nic nie może pozostawiać przypadkowi. Skoro pojawili się na boisko oznacza to, że na to zasłużyli.

O pozytywach i negatywach po meczu z Tottenhamem:

W naszej grze dało się zauważyć wiele pozytywnych akcentów. Udało nam się utrzymać przy piłce i zaprezentować odpowiednią osobowość, pomimo naszych błędów w defensywie. Potem coś popsuło się w naszej grze. Ich sytuacje bramkowe zrodziły się z naszego braku zaangażowania.  W drugiej połowie popełniliśmy zbyt wiele błędów. Musimy poprawić się w konstruowaniu naszych akcji. 

O Higuainie:

Niewiele mam do powiedzenia w tej sprawie. Posiadamy w zespole dyrektorów, którzy nad tym pracują. Higuain jest zawodnikiem, który zdobył wiele bramek w swojej karierze w różnych klubach. Dopóki nie przybędzie on do naszego klubu, nie mam nic do powiedzenia. Kiedy do nas dołączy, powiem wam, co o nim myślę. W tej chwili mogę mówić o zawodnikach, których mam do dyspozycji w ataku czyli o Cutrone, Kaliniciu lub Andre Silvie.

Komentarze

 • avatar
  adamos
  Błędem bylo wystawiać Kaline co jest na wylocie a nie dac minuty Silvie. Taktyka Nasza to jest dno... Bez zmian a nawet gorzej...
 • avatar
  szewczenko7
  Meczu nie ogladałem, ale z powtorek to wyglada to tak, że Tottenham to z polowy nie wychodził w pierwszych 45 min. :) nie ma co marudzić, Patrick ze 2 setki tam zmarnował, a najlepsyzm zawodnikiem Tottenhamu był Calabria, Forza Milan :)
 • avatar
  RayLuka
  Przegraliśmy z Tottenhamem w składzie którego trudno się doszukać zawodników z 1 składu.
 • avatar
  Tomekp
  Silva powinien odejść, ten debil Gattuso coś ma do niego, tak naprawdę nawet nie wiemy czy chłopak ma talent, ale za to wiemy że totalnie nie ma go Kalinic.