Gattuso: Rozegraliśmy dzisiaj przeciętne spotkanie, z którego nie możemy być zadowoleni

Gattuso: Rozegraliśmy dzisiaj przeciętne spotkanie, z którego nie możemy być zadowoleni

Gennaro Gattuso wypowiedział się dla Sky, Milan TV i Milannews.it po meczu z Bologną. Oto, co trener Milanu miał do powiedzenia: 

O meczu:

W dzisiejszym spotkaniu wiele dryblowaliśmy, ale niewiele z tego wynikało. Rozegraliśmy dzisiaj przeciętne spotkanie, z którego nie możemy być zadowoleni. Kiedy graliśmy ustawieniem 4-4-2, nasi przeciwnicy łatwo odczytywali nasze zamiary. Kiedy zmieniliśmy ustawienie na 4-3-3,  wówczas wypełniliśmy pewne luki na boisku i nasza gra wyglądała nieco lepiej.

Dzisiaj brakowało nam jakości i wykończenia ostatniego podania. Zdobyliśmy dzisiaj jeden punkt i jest to dla nas duże rozczarowanie, ale musimy patrzeć przed siebie.

O Cutrone:

Po zmianie dało się u niego zauważyć złość. Będziemy musieli o tym porozmawiać.

O pomocy:

Będziemy musieli coś wymyśleć. Straciliśmy dwóch ważnych zawodników, ale nie jesteśmy tu po to, aby rozpaczać. Wystawimy najlepszą możliwą jedenastkę przeciwko Fiorentinie.

O pracy trenera:

Jestem zadowolony z mojej pracy. Dzięki niej czuję, że znów żyję. Ona też sprawia, że szybciej się starzeje, ale mi to nie przeszkadza.

O defensywie:

Nasza defensywa wykonała dzisiaj dobrą robotę, prezentowała się lepiej od pozostałych formacji. Niestety zabrakło nam dzisiaj jakości w ataku.

Komentarze

 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Tak panie Gattuso, defensywa zagrała dobrze bo u nich nie miał kto atakować. Palacio jak już minął bramkarza i miał pustą bramkę to przewrócił się o własne nogi( z resztą i tak był na spalonym).i w tak ciężkim meczu Bakayoko musiał walczyć w obronie że złapał czerwoną kartkę.
 • avatar
  MK92
  Płyta się zacięła... Współczuję trochę naszej legendzie, bo wygląda na zagubionego. Zadanie prowadzenia Milanu ewidentnie przerasta Gattuso. Przykro to pisać, ale taka jest niestety prawda.
 • avatar
  Cleaver
  Dlaczego zarząd mnie weźmie przykladu z ManU. Co jeszcze musi sie wydarzyć na boisku, żeby trener poleciał?
  • avatar
   adamos
   dwie kolejne porażki i spadnięcie na 12 miejsce... innego scenariusza nie widzę...