Gattuso: Na ten moment jesteśmy zwartym zespołem, ponieważ wierzymy w to, co robimy

Gattuso: Na ten moment jesteśmy zwartym zespołem, ponieważ wierzymy w to, co robimy

Gennaro Gattuso udzielił wywiadu dla Milannews.it. Oto, co trener Milanu miał do powiedzenia:

O meczu:

 Mieliśmy szczęście, że nie straciliśmy bramki w ostatnich 20 sekundach. Po pierwszych 15 minutach spotkania nie mogliśmy rozwinąć naszych skrzydeł i jedynie połaskotaliśmy naszego przeciwnika. W drugiej połowie graliśmy jak mistrzowie. Udało nam się wykorzystać przestrzeń na boisku i pokazać naszą jakość. Sekretem naszej gry jest odpowiednia praca naszych skrzydłowych. Na ten moment jesteśmy zwartym zespołem, ponieważ wierzymy w to, co robimy. Nie możemy tego stracić. Każdy członek naszego zespołu jest na swój sposób niesamowity. Każdy z nich może polegać na mnie, a ja na nich, ponieważ każdy z nas jest gotów podać swoją pomocną dłoń. Oni dobrze wiedzą jak pracować i dają mi pomocną dłoń.

O Atalancie:

 Rozegraliśmy świetne spotkanie. Do zdobycia pozostało jeszcze 42 punkty. Teraz musimy pomyśleć o regeneracji. Po tym meczu nie możemy myśleć, że staliśmy się fenomenalni. 

O Calhanoglu:

Przez ostatnie miesiące Hakan musiał stawić czoła wielu problemom, ale on za każdym razem starał się być dyspozycyjny i nie narzekał na swoją sytuację. W dzisiejszym meczu pokazał się z naprawdę dobrej strony, choć wiem, że stać go na więcej. Po zdobytej bramce uściskałem go. Dzielę się swoją radością ze wszystkimi. Lubię pomagać zawodnikom.

O Piątku:

On jest zawodnikiem, który daje nam swoją pomocna dłoń. Piątek myśli tylko o bramkach, bramkach i jeszcze raz bramkach. Jest osobą, która nie może doczekać się na rozpoczęcie spotkania. On zawsze chce zdobywać bramki.

O Paquecie: 

 On jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem. Daje nam wiele opcji zarówno w defensywie jak iw ofensywie. Nie mogę się nadziwić jego postawie na boisku, tym bardziej, że trafił do nas z zupełnie innej ligi. 

Komentarze