Gattuso myśli o nowym napastniku?

Gattuso myśli o nowym napastniku?

Dzisiejsze wydanie Corriere della Sera donosi, że Gennaro Gattuso chciałby uzupełnić skład jeszcze jednym napastnikiem już w Styczniu.

Jednym z pomysłów na wzmocnienie formacji ofensywnej jest były zawodnik Milanu Zlatan Ibrahimović. Szwed, który na co dzień występuje w MLS mógłby przybyć do Milanu na zasadzie wypożyczenia od Stycznia do Czerwca przyszłego roku. 

Statystyki Zlatana Ibrahimovicia w tym sezonie:

Występy: 24

Gole: 20

Asysty: 6

Komentarze

 • avatar
  KAKA22
  I to jest dobry pomysł moim zdaniem. Byłby tylko pół roku ale jednocześnie pomógłby w zapewnieniu miejsca w LM bo mimo jego wieku to umiejętności ma on ogromne. Jest aroganckim typem ale ma mentalność zwycięzcy.
 • avatar
  MilanFanJ
  no cudownie, tylko będzie oczekiwał pewnie z 10 mln euro za takie pół sezonu. nie wiem nie wiem, w końcu po to ściągnęliśmy Igłę, że by mieć doświadczonego klasowego napastnika.
  • avatar
   KAKA22
   Po to ściągnęliśmy Igle zeby gral i strzelał bramki (narazie się z tego wywiązuje)ale jak Igła złapie kontuzje to music grać Borini xd a właśnie po to byłby Ibra. Wszedłby na ostatnie 20-25 minut zeby odciążyć Igle a jeśli Higuain by złapał kontuzje to byłby pierwszym napastnikiem. Gramy w LE pucharze Włoch i lidze. Gry by wystarczyło dla każdego.
  • avatar
   MilanFanJ
   taaaak już widzę jak Ibra godzi się przyjść po to, by być zmiennikiem Igły ;) nie twierdzę, że nie byłoby fajnie mieć go w zespole, ale jakoś trudno mi sobie to wyobrazić :)
  • avatar
   KAKA22
   No Ibra ma wysokie ego ale jakby chciał do nas przyjść to tylko na takich warunkach zeby być zmiennikiem Igły. Inaczej nie chciałbym go w zespole. Swoje lata już ma i lepszy niestety nie będzie a chciałbym. Jeśli zarząd planuje takie rozwiązanie jak napisałem wyżej to popieram w 100%
 • avatar
  JJay
  Jeśli Ibra się zgodzi na to by być zmiennikiem Higuaina to spoko, ale wątpię żeby się zgodził. Pewnie oczekiwał by 1 składu i min. 10 mln. :v
 • avatar
  MK92
  Powiem tak, zawsze lepszy Ibra niż Borini ;)
 • avatar
  casusius
  Dobrze prawisz JACA.
  Ibra w szatni to i Gattuso nie wejdzie haha.
  Brać i niech nawet będzie te 10 baniek za te pół roku, Ibra bardzo medialny gość sporo odrobi .