Gattuso: Musimy skorygować błędy, które popełniliśmy w meczu z Napoli

Gattuso: Musimy skorygować błędy, które popełniliśmy w meczu z Napoli

Gennaro Gattuso udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto co trener Milanu miał do powiedzenia: 

O meczu z Napoli:

Dominowaliśmy na boisku przez prawie godzinę. Po tym czasie straciliśmy kontrolę nad meczem. Po pierwsze bramce dla Napoli można było odczuć wrażenie, że nie byliśmy obecni na boisku. Mamy z tego powodu największy żal do samych siebie. Musimy skorygować niektóre błędy. Na szczęście nie jest ich zbyt wiele.

Jesteśmy zespołem, w którym każdy piłkarz potrafi dryblować, nie tylko Biglia. Pierwsze stracona przez nas bramka, nie była winą Biglii. Musacchio mógł zachować się w tej sytuacji zdecydowanie lepiej i mógł równie dobrze piłkę oddać bramkarzowi. Jesteśmy dopiero na początku rozgrywek i tego typu błędy mogą się nam przytrafić.

O Gonzalo Higuainie:

Jestem zadowolony z jego występu, nawet jeśli mógł pokazać się z lepszej strony.

O meczu z AS Romą:

Musimy dobrze przygotować się do tego spotkania, ponieważ są silną drużyną. Musimy skorygować błędy, które popełniliśmy w meczu z Napoli. Musimy także skupić się na pozytywnych aspektach z ostatniego meczu.

Komentarze

 • avatar
  arczi
  chyba inny mecz oglądałem bo Milan z dominacją nie miał nic wspólnego...
  • avatar
   BF
   taktycznie i to włoskie media też podkreślają do 55 minuty Milan wyglądał świetnie i to Gattuso chodziło
 • avatar
  Slaviio
  Niech rino kikne mecz totenhamu z man u jak się gra w pilke prowadzac 0 2 A patrząc na rome z atalanta to szkoda ze nie mamy Pasalica..
  • avatar
   karp_fso
   Naprawdę trzeba przypominać jak Chorwat wyglądał w barwach Milanu? Nijakość i niewidoczność, choć fakt, faktem, że na pewno byłby lepszy niż Bakayoko.
  • avatar
   KAKA22
   Po czym oceniasz Bakayoko? Po 30 minutach gry w Milanie? Jeśli porównujesz Pasalicia do Bakayoko po 30 minutach gry to pozdrawiam. A jeśli po tym ze w Chelsea go uznali złym transferem to przypominam ze to całkiem inna liga.