Gattuso: Musimy podejść z wielką pokorą do meczu z Lazio

Gattuso: Musimy podejść z wielką pokorą do meczu z Lazio

Gennaro Gattuso udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, co trener Milanu miał do powiedzenia: 

O ulubionym superbohaterze z dzieciństwa:

 Był nim Hulk, co zmieniał się w zielonego potwora, gdy był zły. Bardzo go lubiłem w dzieciństwie. Kolejny komiks, który lubiłem to Tiger Man. W dzieciństwie bardzo lubiłem komiksy.

 O urodzinach Donnarummy:

Wysłałem mu życzenia. To dojrzały piłkarz i zawodnik. W tak młodym wieku udało mu się rozegrać ponad 150 występów dla Milanu, co jest niesamowitym wyczynem. W jego grze da się zauważyć wiele pasji i chęci. Należy jednak podkreślić, że wciąż musi poprawić wiele aspektów w swojej grze. W ostatnim czasie bardzo się rozwinął na poziomie mentalnym.

O Lazio:

 Przechodzimy obecnie przez dobry okres. We wtorek zagramy pierwsze spotkanie półfinałowe, do którego musimy podejść z wielką pokorą. Od kilku lat Lazio prezentuje świetny futbol we Włoszech. W każdej formacji posiadają wielu dobrych zawodników, o nieprzeciętnych umiejętnościach. Musimy dobrze przygotować się do tego meczu.

O Biglii:

To dobrze, że wrócił do regularnych treningów. Przez dłuższy czas nie był on dostępny z powodu poważnego urazu. On jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem, podobnie jak Bakayoko. Biglia jest dla nas wartością dodaną. Ważne jest, aby był gotowy do gry. Nawet jego obecność na ławce wiele dla nas znaczy. Biglia to prawdziwy lider.

O Paquecie:

On zasłużył na powołanie do reprezentacji narodowej. Otrzymał je zanim trafił do Milanu. Jeśli dopasuję on ilość występów do jakości na pewno może być mocnym punktem reprezentacji Brazylii.

O Kessie:

Franck to dynamiczny zawodnik. Prezentuje on odpowiednią jakość i zawsze stara się dawać z siebie wszystko na treningach. To normalne, że nie wszystko może pójść po jego myśli na boisku. Po każdym niepowodzeniu stara się naprawić swój błąd. Jestem bardzo szczęśliwy, że mamy go w swoich szeregach. 

Komentarze