Gattuso: Musimy patrzeć naprzód

Gattuso: Musimy patrzeć naprzód

Gennaro Gattuso wypowiedział się dla Sky po meczu z Lazio. Oto, co trener Milanu miał do powiedzenia:

O meczu:

Czasami może się zdarzyć moment, podczas którego obniża się koncentracja. Ten moment właśnie sprawił, że Acerbi wykorzystał swoje walory fizyczne i wpędził nas w kłopoty. Musimy patrzeć naprzód. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie uda nam się odzyskać niektórych kontuzjowanych.

O Maldinim:

Mogę tylko powiedzieć, że był blisko mnie w trudnych momentach, zresztą jak każdego dnia. On jest blisko zawodników, ponieważ jego praca i Leo przyczynia się do rozwoju nie tylko klubu, ale również piłkarzy. Często ze sobą rozmawiamy i pojawiają się dyskusje, ale wynikają one z pracy dla dobra Milanu. Cieszę się z tego, co mi dają [Leonardo i Maldini, przyp.red.] oraz tego, co dają zawodnikom.

O Ibrahimoviciu:

Zobaczymy, co się wydarzy. Myślę, że teraz musimy skupić się na tym, co musimy zrobić. Nie ma sensu myśleć o tym teraz. Od tego Leonardo i Maldini, którzy będą myśleć o tych rzeczach. Muszę umożliwić zespołowi grę w najlepszy możliwy sposób.

O kontuzjach:

Nie oczekuję w tej sprawie pozytywnych wiadomości w ciągu kilku najbliższych tygodni. Teraz swoją szansę mogą otrzymać ci, którzy wcześniej nie grali zbyt często. W ciągu ostatniego tygodnia zauważyłem, że zespół daję z siebie coś ekstra. Uważam, że dobrze przygotowaliśmy się do tego spotkania. Musimy to kontynuować. Nie możemy przyśpieszać powrotu niektórych zawodników po kontuzji. Musimy unikać nawrotu urazów.

Komentarze

 • avatar
  milanista28
  A czemu nie zapytano o zmiany ?. To chyba najważniejsza kwestia co do meczu.
  • avatar
   casusius
   Dokładnie .
   Po straconej bramce myślałem,że mnie coś trafi... Z drugiej strony, ten wynik przed meczem wielu brało by w ciemno.
   Niedosyt malutki .
   Ważne, że dalej gramy o LM.