Ganz: Milan musi najpierw myśleć o sobie, a dopiero potem o innych

Ganz: Milan musi najpierw myśleć o sobie, a dopiero potem o innych

Maurizio Ganz udzielił wywiadu dla Radio Monte Carlo Sport. Oto, co były napastnik Milanu miał do powiedzenia.

O Milanie:

 Milan musi zrobić swoje na boisku i zdobyć sześć punktów przeciwko Frosinone i SPAL. Rossoneri muszą grać z odpowiednią determinacją i wolą walki. Do końca sezonu pozostały dwa spotkania. Zobaczymy, co się stanie dalej.

O Atalancie:

Atalanta osiągnęła dwa dobre wyniki z trzech przeciwko Juventusowi, co oznacza,  że musi osiągnąć dobry wynik w Turynie, jeśli chce zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. Juventus nie radził sobie zbyt dobrze w ostatnich meczach, ale ten zespół nigdy się nie poddaje i zapewne będzie walczyć o komplet punktów w najbliższym meczu. Milan musi nadal rozegrać swoje spotkania i je wygrać. Zobaczymy, co zrobi Atalanta.  Milan musi najpierw myśleć o sobie, a dopiero potem o innych.

 O Piątku:

 Niemoc strzelecka i gorszy moment mogą się przytrafić każdemu napastnikowi. On ciężko pracuje dla zespołu, choć wiele elementów wymaga poprawy w jego grze. Wszyscy oczekują od niego bramek. Jestem pewien, że zdobędzie bramkę zarówno przeciwko Frosinone jak i SPAL.

O obecnym sezonie:

Gattuso ciężko pracował w fazie defensywnej. Milan dobrze sobie radził, kiedy zdobywał kilka bramek na mecz. Kryzys nie jest w czymś, co lubią zawodnicy. To z pewnością przeszkadza w wielu aspektach. Tym razem gorsza gra okazała się być szokiem dla zespołu. Pozytywne wyniki w ostatnich tygodniach zapewniły pewność Gattuso, który chciał zmienić otoczenie po zakończeniu obecnego sezonu.

Komentarze