Ganz: Jestem pewien, że Gattuso nie zapomniał o Cutrone i o tym, co zrobił dla Milanu

Ganz: Jestem pewien, że Gattuso nie zapomniał o Cutrone i o tym, co zrobił dla Milanu

Maurizio Ganz udzielił wywiadu dla Tuttosport. Oto, co były zawodnik Milanu miał do powiedzenia. 

O Cutrone:

Patrick jest silnym zawodnikiem, który musi zachować spokój i dalej ciężko pracować. Jak na swój wiek ma dobre statystyki, które stanowią jego atut. On musi być świadomy swojej siły i umiejętności. Patrick zdążył już pokazać, że stać go na robienie wielkich rzeczy na boisku. Jest członkiem pierwszego zespołu i musi każdego dnia dawać z siebie maksimum, niezależnie od okoliczności. 

Milan musi mieć świetne alternatywy na każdej pozycji. Cutrone będzie musiał wykorzystać okazje, które zostaną mu przyznane od losu. Jestem pewien, że Gattuso nie zapomniał o Cutrone i o tym, co zrobił dla Milanu.

O Piątku:

Miał on niemały wpływ na grę Milanu w ostatnim czasie. Swoją dobrę grę potwierdził niedawno w drużynie narodowej.  Ostatnio zauważyłem, że jest on zawodnikiem, który bez odpowiedniego wsparcia nie zdziała zbyt wiele na boisku. Trudno oczekiwać, że w każdym meczu wykorzysta tylko jedną okazję na strzelenie bramki. Nawet Cristiano Ronaldo i Messiemu byłoby ciężko w tym względzie. Znalezienie wspólnego języka z Suso i dobra współpraca między nimi może okazać się fundamentalna dla zespołu. 

O Calhanoglu:

Uważam go za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników w drużynie. Wielu krytykuje go za słabą postawę na boisku, ale nikt nie zwraca uwagi na to, ile on robi dla drużyny. Calhanoglu musi być w stanie zrobić różnicę dzięki zdobytym bramkom i swojej pracy w pomocy.


Komentarze