Gandini: Na chwilę obecną nie ma odpowiednich warunków do mojego powrotu

Gandini: Na chwilę obecną nie ma odpowiednich warunków do mojego powrotu

Umberto Gandini udzielił wywiadu dla Sky Sport, w którym to odniósł się do możliwości powrotu do Milanu. Oto, co dyrektor techniczny ekipy Rossonerich miał do powiedzenia:

O Milanie:

To było trudne lato. Kiedy Gazidis ogłosił swoje przybycie do Milanu, rozpoczęliśmy serię konsultacji w sprawie mojego powrotu. Od wielu lat nasze relacje są bardzo dobre. Podobnie sytuacja wygląda względem w społeczności Milanu oraz funduszu Elliott. Doszliśmy jednak do wniosku, że na chwilę obecną nie ma odpowiednich warunków do mojego powrotu. Ja będę dostępny na rynku, podczas gry Gazidis dołączy do Milanu 1.grudnia. Życzę mu samych sukcesów w nowym klubie.

O Derbach della Madonnina:

Milan i Inter kroczą właściwą ścieżką. Inter jest wysoko w tabeli, natomiast Rossoneri grają dobrą piłkę i wszystko jest w ich rękach. Z pewnością zobaczymy wspaniały mecz. Łatwo jest powiedzieć, że Inter jest faworytem tego meczu. Uważam, że Spalletti ma niewielką przewagę nad Gattuso.

O przyszłości:

Nie odczuwam żadnej presji. Nie wykluczam, że będę pełnił zupełnie inną rolę niż w ostatnich  25 latach mojej pracy w futbolu. Będę miał czas ocenić wszelkie oferty i wybrać dla siebie tą właściwą. Zobaczymy jak to się potoczy. Z tego co wiem są wolne wakaty w FIGC i Lega Calcio.

Komentarze