Galliani: Mam nadzieję, że ich przybycie to dobry znak

Galliani: Mam nadzieję, że ich przybycie to dobry znak

Adriano Galliani wypowiedział się dla La Gazzetta dello Sport i Calcio e Finanza. Oto, co były CEO Milanu miał do powiedzenia: 

O Parlamencie Milan Club:

Futbol łączy wszystkich. Piękno calcio polega na tym, że wszyscy jesteśmy zjednoczeni bez podziałów politycznych. Wiara w Rossonerich również jednoczy grupy parlamentarne.

O mercato Milanu:

Milan przeprowadził najlepsze mercato w całej Serie A i w Europie. Nikt nie dokonał tak dwóch ważnych wzmocnień w postaci Piątka i Paquety.

Czy Piątek i Paqueta kogoś ci przypominają?

Piątek przypomina mi Shevchenkę pod względem siły i zdobywanych bramek. Niedawno zobaczyłem zdjęcie Piątka w objęciach Paquety. Lucas przypomina mi Kakę. Mam nadzieję, że ich przybycie to dobry znak.

O Monzie:

 W rzeczywistości niewiele zmieniło się w moim życiu ponieważ zaczynałem swoją karierę jako CEO Milanu i fan Monzy. Teraz jestem CEO Monzy i kibicem Milanu. 

Komentarze

  • avatar
    Bartol
    A ja jestem CEO swojej firmy. FORZA MILAN!!!
  • avatar
    MK92
    Fajnie, że Łysy wciąż ma czerwono-czarne serce. A Paqueta i Piątek rzeczywiście na myśl przywodzą Kakę i Szewę. Jeden Brazylijczyk, a drugi Słowianin. Oby za parę lat takie porównania miały odbicie w rzeczywistości.