Galli: Nie widzę powodów, aby obwiniać Donnarummę za ostatni mecz

Galli: Nie widzę powodów, aby obwiniać Donnarummę za ostatni mecz

Filippo Galli wypowiedział się dla Radio 24 na temat Gianluigiego Donnarummy i Pepe Reiny. Oto co były dyrektor sektora młodzieżowego Milanu miał do powiedzenia:

Nie widzę powodów, aby obwiniać Donnarummę za ostatni mecz. Nie popełnił on poważnych błędów podczas bramek. To, co wpadło do siatki nie było niczym szczególnym. Problem polega jednak na tym, że zawsze oczekujemy od niego tylko wspaniałych parad bramkarskich.

Donnarumma przechodzi teraz przez niełatwy okres: Alfredo Magni został zwolniony i tym samym zmienił się sposób przeprowadzania treningów, co z pewnością nie jest dla niego czymś łatwym do zaakceptowania. Może to mieć na niego niemały wpływ

Czy przybycie Reiny jest czymś pozytywnym czy negatywnym? Nie wiem. Nie jestem już członkiem tej społeczności. Jego sprowadzenie było decyzją poprzedniego kierownictwa. Nowe kierownictwo nie miało wpływu na jego transfer.

Komentarze

  • avatar
    karp_fso
    Winny porażki jest cały zespół, nie tylko Donnarumma. Gigio nie jest bez winy, ale nie jest jedynym który dołożył się do przegrania tego meczu.
  • avatar
    Jaca
    Gdy wchodził do zespołu takie bramki można było mu wybaczyć, ale teraz to jest Pan bramkarz z pensją 6 mln za sezon i z szopką związaną z kontraktem , także należy od niego wymagać. Czy tylko ja uważam, że Gigio przed tą aferą był dużo lepszy niż teraz? Tych wspaniałych interwencji o których mówi Galli znacznie więcej było jak młody zastępował Abbiatiego.