Galli: Milan nadal ma wielki cel do zrealizowania

Galli: Milan nadal ma wielki cel do zrealizowania

Filippo Galli udzielił wywiadu dla Radio Monte Carlo Sport. Oto, co były szef sektora młodzieżowego Milanu miał do powiedzenia.

O Romagnolim:

Alessio udowodnił, że jest dojrzałym zawodnikiem, który zasługuje na opaskę kapitana. Ważne jest, aby został w Milanie. On jest z rocznika 1995 i pomimo swojego wieku ma już spore doświadczenie. Romagnoli jest ważny dla przyszłości Milanu.

O obecnym sezonie:

To jeszcze nie koniec. Milan nadal ma wielki cel do zrealizowania. Przeznaczenie nie jest w rękach Rossonerich,  ale Milan musi najpierw spełnić swój obowiązek. Następnie zobaczymy, co zrobią inni. To normalne, że w umysłach fanów Milanu jest trochę strachu i niepewności.

O Gattuso:

Zadaniem kierownictwa jest wyciągnięcie wniosków na koniec sezonu. Od samego początku celem była Liga Mistrzów. Jeśli ten cel nie zostanie zrealizowany, nie wiem, co się stanie. Z pewnością po zakończeniu rozgrywek ligowych zostaną przeprowadzone odpowiednie analizy i zostanie podjęta najlepsza decyzja.

O Abate:

 Jeśli opuści Milan, będzie mi naprawdę przykro. Milan dał naprawdę wiele Abate i vice versa. Ta decyzja należy do kierownictwa. To normalne, że kierownictwo chce trochę odmłodzić zespół. Abate zawsze był wielkim profesjonalistą.

Komentarze