Gabriel zostanie w Empoli?

Gabriel zostanie w Empoli?

Tuttosport donosi, że Empoli wyraziło chęć kontynuowania współpracy z bramkarzem Milanu, Gabrielem także w przyszłym sezonie.

W celu beniaminek Serie A kontaktował się z kierownictwem ekipy Rossonerich i rozmawiał z nim o warunkach przedłużenia tej współpracy z 25-latkiem. W grę wchodzi najprawdopodobniej kolejne wypożyczenie mierzącego 193 centymetrów bramkarza.

W niedawno zakończonym sezonie, Brazylijczyk został wybrany najlepszy bramkarzem rundy rewanżowej w Serie B. Podczas swojego półrocznego pobytu w Empoli rozegrał on 16 spotkań, w których 14 razy wyjmował piłkę z siatki i 6 razy udało mu się zachować czyste konto. 

Jego umowa z Milanem obowiązuje do końca czerwca przyszłego roku.

Komentarze

 • avatar
  adamos
  jak mamy go sprzedać to tylko z klauzulą odkupu
 • avatar
  tomundo94
  ja bym go wypożyczył (ewentualnie sprzedał z prawem odkupu), a tak po dwóch-trzech latach jak Reina się skończy dałbym mu szansę. Niektórzy powiedzą, że jest już dość "stary", ale nawet nie będę nawet wspominał o tym, w jakim wieku rozkręcał się u nas Dida :)
 • avatar
  Ohakster'
  Wypożyczenie może być spoko, być może odpali w przyszłym sezonie i będziemy mieli solidnego bramkarza z normalną pensją.