Fox Sport: Młody Serb na celowniku Rossonerich

Fox Sport: Młody Serb na celowniku Rossonerich

Fox Sport donosi, że Milan jest zainteresowany sprowadzeniem w swoje szeregi zawodnika Eintrachtu Frankurt, Luki Jovicia. 

Kim jest Jović?

Zawodnik występuje na pozycji środkowego napastnika. Może też grać jako lewy lub prawy napastnik. W tym sezonie 21-latek zdobył 19 bramek i zaliczył 4 asysty w 26 spotkaniach. 

Reprezentant Serbii jest obecnie wypożyczony do niemieckiego klubu z Benfiki Lizbona. Jego umowa z portugalskim zespołem obowiązuje do czerwca 2021 roku.

Próbka jego umiejętności (stan na grudzień 2018) - [klik]

Komentarze

 • avatar
  Kamilo
  Nie wiem po co podawac że Jovic moze grac na lewej i prawej stronie skoro tam grał po 2 mecze. Jović to "9", na ten moment mamy ważniejsze pozycje do obsadzenia. Z Eintrachtu bardziej by się nam przydał Rebić, który jest bardziej uniwersalnym zawodnikiem i może grać na lewym skrzydle lub jako drugi napastnik.
 • avatar
  MilanFanJ
  Jovic to objawienie tego sezonu Bundesligi. coś czuję, że pół Europy będzie się o niego pytać latem, na czele z Bayernem. więc po co się napalać, że "być może Milan jest zainteresowany zdaniem kogoś...".
 • avatar
  GiveMeReason
  Mamy już Krzycha, teraz trzeba skupić się na pomocy
 • avatar
  karp_fso
  Myślę, że w tej plotce może być ziarno prawdy. Piątek to gość który nie czeka, po rewelacyjnym pół roku w Genoi od razu się przeniósł do Milanu. Jeśli druga runda mu wyjdzie równie dobrze to mogą się zgłosić po niego dużo większe kluby... i wtedy nie wiem czy Piątek będzie chciał zostać czy też nie zostanie sprzedany z zyskiem do jakiegoś topowego zespołu. Myślę, że zarząd zdaje sobie sprawę, że taki scenariusz może nastąpić, więc już szuka sobie opcji na taką ewentualność.
  • avatar
   MilanFanJ
   hmm ciekawa myśl, ale nie chcę by się taki scenariusz sprawdził :D niech Piątek zostanie u nas na 10 lat i zdobywa po 20-30 bramek w sezonie! :D
  • avatar
   karp_fso
   Też bym wolał żeby został ale biorę pod uwagę, że może być i taki scenariusz :p