Font: Barcelona ryzykuje, że stanie się nowym Milanem

Font: Barcelona ryzykuje, że stanie się nowym Milanem

Kandydat na nowego prezydenta FC Barcelony, Victor Font za pośrednictwem AS wypowiedział się na temat przyszłości Blaugrany. Oto co Hiszpan do powiedzenia:

Barcelona ryzykuje, że stanie się nowym Milanem: świetnym klubem z historią, tytułami, fanami, ale który nie może konkurować z innymi zespołami. Kiedy zdobyliśmy ostatnią tripletę ostrzegaliśmy, że konieczna będzie zmiana. Jeśli nie zostanie ona wprowadzona to w 2025 roku nie będziemy mogli z nikim nawiązać rywalizacji. 

Musimy myśleć także o erze po Messim i wprowadzać innowacje zarówno branży komercyjnej i biznesowej. Ten proces powinniśmy rozpocząć 10 lat temu.

Komentarze

 • avatar
  karp_fso
  Smutne jest to, że Milan pokazuje się teraz jako idealny przykład upadłej potęgi.
 • avatar
  GiveMeReason
  Tez tak ostatnio pomyslalem o Barcelonie
 • avatar
  KAKA22
  Milan to jest zbyt duzy klub, ktory zasluguje na wiecej niz 6 miejsce w tabeli i gre w LE. W naszej krwi plynie LM. Zakochałem sie w tym klubie jak mialem 10 lat i przykre jest ogladanie tego co sie teraz dzieje..
 • avatar
  adamos
  Patrząc na historię klubów to każdy klub popadł w dołek tylko jedni szybko wyszli a drudzy wolniej. My przez złe zarządzanie Berlu straciliśmy co najmniej 2 lata. Nie inwestowaliśmy w młodzież nie wprowadzaliśmy wychowanków dopiero 3 lata temu wdrożyliśmy paru a powinnismy co najmniej już od 5-6 lat wcześniej to czynić. I trenerzy po Allegrim to amatorszczyzna...