FF: Kolejny talent z Brazylii pod obserwacją Milanu

FF: Kolejny talent z Brazylii pod obserwacją Milanu

France Football informuje, że Milan jest zainteresowany sprowadzeniem w swoje szeregi zawodnika Fluminense, Pedro Guilherme. 

Brazylijczyk od jakiegoś czasu jest obserwowany przez jednego ze skautów ekipy Rossonerich w Ameryce Południowej, Serginho i zbiera pozytywne opinie. Występuje on na pozycji środkowego napastnika. Na chwilę obecną jest on wiceliderem klasyfikacji strzelców Campeato Brasileira Serie A z dorobkiem 10 bramek. We wszystkich rozgrywkach 21-latek zdobył 12 bramek i zaliczył 2 asysty w 23 spotkaniach. 

O zakontraktowaniu Pedro myślą także inne zespołu z Europy jak Olympique Lyon, Bordeaux, Olympique Marsylia, AS Roma, Sevilla czy Real Madryt. 

Jego kontrakt z obecnym pracodawcą obowiązuje do 31.lipca 2021 roku [w Brazylii okienko transferowe trwa zwykle do połowy lipca i z tego też powodu umowy z zawodnikami obowiązują do lipca, a nie do czerwca jak w Europie, przyp.red.]

Francuski dziennik potwierdza także, że zespół Il Diavolo chciałby pozyskać także inny talent z Kraju Kawy, Lucasa Paquetę, o którym niedawno wspominał Gianluca Di Marzio. 

Komentarze

 • avatar
  kaka22s
  Tak dla Paquety ,niech przyjdzie zimą .Dla tego Napastnika raczej nie wolę latem Depaya .Depay może zagrać w każdej formacji w ataku .
 • avatar
  MK92
  Z tymi brazylijskim talentami to zawsze spora niewiadoma jest, ale któryś zawsze w Europie odpali. Leonardo na pewno będzie intensywnie zerkał w stronę swojej ojczyzny.
 • avatar
  JJay
  Z Brazylia jest jak z Portugalia, nie każdy talent od nich to faktycznie talent. My potrzebujemy kogoś kto da jakość już a nie ryzykownych transferów.