ESPN: Szef obserwatorów z Premier League na celowniku Milanu

ESPN: Szef obserwatorów z Premier League na celowniku Milanu

ESPN informuje, że Milan rozważa zatrudnienie szefa obserwatorów Leicester City, Eduardo Macię. 

W przeszłości pracował on dla większych klubów takich jak Valencia, w którym dzięki jego działaniom i odkrytym talentom udało mu się swego czasu zwiększyć wartość kadry Nietoperzy z 45 mln euro do 180 mln euro czy w Liverpoolu.

To właśnie Hiszpan sprowadził na Anfield takich zawodników jak Fernando Torres, Dirk Kuyt, Javier Mascherano czy Raheema Sterlinga.

O zakontraktowaniu Eduardo Maciego myśli m.in. West Ham United.

Komentarze

 • avatar
  karp_fso
  Warto by to zrobić bo skauting u nas od dawna kuleje. Wystarczy przypomnieć kogo sprowadzaliśmy do zespołu (nie licząc graczy z Primavery/ściągniętych z Włoch) - Viudez, Cardacio, Montelongo, Vergara...
  • avatar
   MTM22
   Wiadomo, zdarzają się takie wpadki, a ostatnimi laty było ich bardzo dużo niestety, ale trafialiśmy też perełki jak Pato, niestety, ale nie udało nam się wyciągnąć całkowitego potencjału Merkela czy Gourcuffa, a także nie poznaliśmy się na ściągniętym z Francji Aubameyangu. Wina nie leżała tylko po stronie scoutingu, ale też po stronie trenerów i ścisku w drużynie.
  • avatar
   JJay
   Aubameyang boli najbardziej, jeszcze jak się pomyśli, że sprzedali go za 1 mln. XD
  • avatar
   Jacubinho7
   Auba nie miał jak się przebić wtedy: Ibra, Pato, Robinho, Pippo, Ronaldinho. W Primce niczym się nie wyróżniał. W Saint-Etienne pokazał się z dobrej strony, poszedł do BVB.

   Mogli to rozegrać inaczej, fakt, ale wszystkiego nie przewidzisz. Darmian obudził się dopiero w wieku bodajże 24 lat, a wcześniej to dupy nie urywał.