Elliot na ratunek Milanowi?

Elliot na ratunek Milanowi?

Milano Finanza informuje, że w związku z odmową UEFA w sprawie zawarcia dobrowolnego porozumienia z Milanem, w ekipie Rossonerich może dojść do poważnych zmian w strukturach klubowych.

Amerykański fundusz Elliot, wobec którego klub z via Aldo Rossi oraz Yonghong Li mają zobowiązania, może zdecydować na wcześniejsze przejęcie zespołu Il Diavolo za porozumieniem stron i w ten sposób zapewnić ekipie Rossonerich wiarygodność w strukturach UEFA. 


W 2017 roku, wartość wspomnianego funduszu inwestycyjnego oszacowano na 34 mld dolarów. 


Włoskie źródło dodaje, że nie wykluczone, iż po Elliot, na czele którego działa Paul Singer, pozostałby w takim przypadku właścicielem Milanu na jakiś czas i później zdecydowałby się na jego sprzedaż części jego udziałów lub wszystkich akcji.

Komentarze

 • avatar
  GiveMeReason
  A co z Yonghongiem ?? Oby tak nie bylo interesy z banksterami najlepiej nam nie wyjda
 • avatar
  Krisu
  Czyli jeszcze kurz nie opadł po ostatniej sprzedaży, a tu już kolejna za rogiem, a po niej kolejne "closingi" ... KU*WA człowiek ma już dość! C&uj w to kto jest za sterami. Niech wreszcie ktoś poważny przejmie klub i w niego inteligentnie inwestuje. Jeśli ta cała sytuacja przebije się na wyniki i trofea w najbliższych latach (oczywiście marzy mi się Scudetto już w nast. sezonie, ale bądźmy poważni) to lać na to kto jest właścicielem.
 • avatar
  ReDaS
  Zyd właścicielem Milanu...bez komentarza..
 • avatar
  robert1506
  Droga redakcjo. Chciałem serdecznie podziękować za trud włożony w ulepszenie strony