Preziosi: Gdyby Bertolacci chciał wrócić do Genoi to już by w niej był

Preziosi: Gdyby Bertolacci chciał wrócić do Genoi to już by w niej był

CEO Genoi, Giorgio Perinetti i właściciel klubu z Ligurii, Enrico Preziosi wypowiedzieli się dla Radio Rossonera na temat Riccardo montolivo i Andrei Bertolacciego. Oto, co działacze ekipy Gryfów mieli do powiedzenia:

Giorgio Perinetti:

Nigdy nie rozmawialiśmy na temat Montolivo. Rozmawialiśmy natomiast z Bertolaccim, ale nie było możliwości przeprowadzenia tego transferu. Sam w sobie transfer byłby skomplikowany m.in. dlatego, że zawodnik nie był usatysfakcjonowany przedstawionymi przez nas ofertami.


Enrico Preziosi:

Gdyby Bertolacci chciał wrócić do Genoi to już by w niej był. Najwidoczniej nie chce być częścią naszego projektu. Życzę mu powodzenia.

Komentarze

  • avatar
    Slaviio
    fatalnie wydane 20 mln nie wiem co ten chłopak ma w glowie Niech znika z druzyny
  • avatar
    karp_fso
    Berto po sezonie pewnie będzie miał problem ze znalezieniem klubu - bo Genoa może być na niego obrażona, a ligowy średniak nie będzie chciał sobie pozwolić na sprowadzenie gracza który nie grał prawie w ogóle przez rok i do tego dużo czasu spędza w szpitalu. Z kolei zespoły z strefy spadkowej/Serie B nie będą mogły zaoferować mu odpowiedniego kontraktu... Chytry dwa razy traci, ale to na szczęście nie będzie już nasz problem.