Dyrektor sportowy Empoli: Nad transferem Krunicia pracowaliśmy od jakiegoś czasu

Dyrektor sportowy Empoli: Nad transferem Krunicia pracowaliśmy od jakiegoś czasu

Dyrektor sportowy Empoli,  Pietro Accardi wypowiedział się dla Milannews.it na temat transferu Rade Krunicia do Milanu. Oto, co działacz spadkowicza Serie A miał do powiedzenia.

 Pracowaliśmy nad tym transferem od jakiegoś czasu. Milan obserwował go przez cały rok. Po kilku ostatnich spotkaniach udało mu się przekonać kierownictwo Milanu do transferu. Jest to dla nas bardzo ważna operacja, ponieważ zamknięcie transferu z udziałem zawodnika z takimi umiejętnościami jest dla nas zaszczytem i pozwala nam zrozumieć, że wykonujemy dobrą pracę w Empoli.  Milan zapłaci za niego 8 mln euro z bonusami. Czy operacja była prowadzona przez Maldiniego? Tak, w ostatnich godzinach.

Komentarze

 • avatar
  Jaca
  Za taką kwotę wielki plus ode mnie. Solidny ligowiec do rotacji w miejsce bezużytecznych Monto czy Berto. Teraz czekam na jakiś konkret na środek pomocy.
  • avatar
   MK92
   Lepiej bym tego nie ujął. No i jeszcze dodam, że ta wypowiedź dyrektora sportowego Sassuolo pokazuje, że media tak naprawdę niewiele wiedzą o tym, co Milan zamierza robić na rynku transferowym, lecz sieją plotki.
  • avatar
   Tak, będzie potrafił wprowadzić zdecydowanie więcej zamieszania w szeregach przeciwnika niż choćby Mauri. Świetny transfer za śmieszne pieniądze, z obrony Sassuolo zrobił obronę Arsenalu z Mustafim na czele.
 • avatar
  nerwowy
  jeszcze moze okazac sie gwiazda ligi. mozna stworzyc calkiem silna paczke za stosunkowo niewielkie pieniadze. trzeba tylko znac bardzo dobrze rynek.