Duarte: To było bardzo ekscytujące móc zadebiutować od pierwszej minuty

Duarte: To było bardzo ekscytujące móc zadebiutować od pierwszej minuty

Leo Duarte udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto, co obrońca Milanu miał do powiedzenia.

 O debiucie:

 To było bardzo ekscytujące móc zadebiutować od pierwszej minuty. To było coś, o czym marzyłem, odkąd byłem dzieckiem. Moje marzenie stało się rzeczywistością: noszę koszulkę Milanu. Brakuje mi słów na opisanie tego, co czuję.

O zwycięstwie:

 Osiągnęliśmy wczoraj ważny wynik. Podchodziliśmy do tego meczu po trzech porażkach z rzędu. Można więc powiedzieć, że było to ważne zwycięstwo. To był trudny mecz, ale daliśmy z siebie wszystko i zawsze tak powinno być. Mamy nadzieję, że będziemy wygrywać, aby osiągnąć serię pozytywnych wyników.

O Romagnolim:

 Jego nie trzeba nikomu przedstawiać.  Znałem go, kiedy grałem w Brazylii. Pomimo młodego wieku jest moim punktem odniesienia. Kiedy grasz z kimś w kilku spotkaniach i dużo trenujesz, coraz lepiej dogadujesz się z innymi. Mogę powiedzieć, że moje pierwsze spotkanie poszło dobrze.

 O aklimatyzacji w drużynie:

 Ta grupa jest zjednoczona. Zostałem bardzo dobrze przyjęty przez zespół. Nie mówię zbyt dobrze po włosku, ale zawodnicy pomagają mi i tłumaczą, gdy czegoś nie rozumiem. Powoli będziemy się lepiej poznawać i będziemy więcej rozumieć. Chcę zdobyć zaufanie trenera, aby kontynuować swoją dobrą passę. Muszę udowodniać swoją wartość każdego dnia na treningu.

Komentarze