Donnarumma: Nie wiem jednak co się wydarzy w przyszłości

Donnarumma: Nie wiem jednak co się wydarzy w przyszłości

Gianluigi Donnarumma podczas swojego pobytu w Kampanii został poproszony przez Mondo Napoli o komentarz w sprawie swojej przyszłości. Oto co 19-latek miał do powiedzenia:

Moja przyszłość? Jestem zawodnikiem Milanu. Nie wiem jednak co się wydarzy w przyszłości. Na razie jestem tutaj na wakacjach i myślę tylko o tym

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Ta wypowiedź dość jasno pokazuje, że Donnarumma nie zostanie legendą Milanu.
 • avatar
  Ohakster'
  Podobno Real ma starać się ostatni raz o De Geę z United. Jeżeli transfer wypali, to prawdopodobnie Raiola będzie chciał, żeby Gigio zagrał w United.
 • avatar
  kusniak90
  Dla mnie gość jest już spalony. Mógł zostać legendą został kłamcą i marionetką Raioli. Brawo, dla mnie może już teraz odejść
 • avatar
  Sapere_aude
  Dzisiaj czytałem plotki łączące Liverpool z Leno. Także kolejny klub można wrzucić do kosza.

  Jak wyżej - jeśli de Gea do Realu to wtedy Gigio pójdzie do United. Brać 70 mln, Raiola zgranie pokaźną prowizję i wszyscy zadowoleni.
 • avatar
  Roby
  Jak nie wiesz to Ci powiem...pakuj sprzęt i idź gdzie chcesz niech tylko zapłacą solidnie
 • avatar
  KAKA22
  Wyjazd Judaszu z Milanu!! Klub, ktory dal mu szanse na zrobienie ogromnej kariery, ktory nauczyl go wszystkiego, ktory dal mu szanse przede wszystkim gry- a on odpalaca sie szantazowaniem co okienko i obciazaniem budzetu klubu min. przez sprowadzanie swojego braciszka, zeby bylo razniej.